اشکذر خبر

دلیل دولت برای عدم برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خلاف قانون است

شناسه خبر : 31477 | تاریخ انتشار : : 24 شهریور 1393 - 20:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به اینکه باید فکری به حال مطالبات مردم دوحوزه انتخابیه «تفت و میبد» و«نهاوند» کرد گفت: هماهنگی اولیه با استان‌ها برای انجام این انتخابات انجام شده بود ولی این حرکت دولت جای سؤال دارد. به گزارش یزد رسا، شورای نگهبان در بررسی درخواست وزرات […]

صالح جوکار

به گزارش اشکذر نیوز، عضو مجمع نمایندگان استان یزد با اشاره به اینکه باید فکری به حال مطالبات مردم دوحوزه انتخابیه «تفت و میبد» و«نهاوند» کرد گفت: هماهنگی اولیه با استان‌ها برای انجام این انتخابات انجام شده بود ولی این حرکت دولت جای سؤال دارد.
به گزارش یزد رسا، شورای نگهبان در بررسی درخواست وزرات کشور برای برگزار نشدن انتخابات میان‌دوره‌ای در 2 حوزه‌ انتخابیه «تفت‌ و میبد» و «نهاوند»، اعلام “عدم مخالفت” کرد.

محمدصالح جوکار، عضو مجمع نمایندگان استان یزد در گفتگو با «نسیم» با اشاره به حق مردم در داشتن نماینده در حوزه خود اظهار داشت: مردم نباید از این حق قانونی خود محروم باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: زمان زیادی تا انتخابات آتی مجلس باقی مانده و قطعاً در این مدت زمان طولانی باقی مانده باید فکری به حال مطالبات به حق مردم کرد.

جوکار خاطر نشان کرد: طبق نامه مجلس به وزارت کشور، قرار بود این انتخابات برگزار شود، حتی تاریخ ثبت نام از کاندیداها مشخص شده است. طی هفته آینده این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد و باید روشن شود که چرا دولت بدون هماهنگی مجلس این کار را انجام داده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4653p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *