اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

دقت، نظم و همکاری شاخصه‌های اعضای شعب اخذ رأی باشد

شناسه خبر : 63979 | تاریخ انتشار : : 27 اردیبهشت 1396 - 15:05 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،محمدعلی شاه‌حسینی در نشست با نیروهای خدمه شعب اخذ رأی بابیان اینکه انتخابات نیازمند دقت و نظم است اظهار داشت: در فرآیند انتخابات رخ دادن هرگونه خطا و اشتباه جبران‌ناپذیر است و می‌بایست این روند به نحوی مطلوب برگزار شود.  وی  گفت: طبق قانون یک ساعت قبل از شروع فرآیند انتخابات […]

به گزارش اشکذر خبر ،محمدعلی شاه‌حسینی در نشست با نیروهای خدمه شعب اخذ رأی بابیان اینکه انتخابات نیازمند دقت و نظم است اظهار داشت: در فرآیند انتخابات رخ دادن هرگونه خطا و اشتباه جبران‌ناپذیر است و می‌بایست این روند به نحوی مطلوب برگزار شود.

 وی  گفت: طبق قانون یک ساعت قبل از شروع فرآیند انتخابات می‌بایست همه شرایط شعب اخذ رأی برای برگزاری انتخابات محیا باشد که این امر با تعامل و همکاری همه اعضای شعب میسر است.

فرماندار اشکذر حذف آثار تبلیغاتی در محل ورودی شعب اخذ رأی و نیز نظافت و محیا بودن وسایل پذیرایی را از دیگر اقدامات حتمی و ضروری توسط نیروهای خدمه شعب عنوان کرد و بر ضرورت تبعیت اعضای شعب از نماینده فرماندار و رئیس شعبه به‌منظور برگزاری شایسته انتخابات تأکید کرد.

وی ضمن تأکید بر خودداری دست‌اندرکاران انتخابات در خصوص جهت‌گیری و نیز له یا علیه نامزدی به‌ویژه در روز انتخابات از عموم مردم شهرستان اشکذر برای حضور پرشور و باشکوه در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه دعوت کرد.

منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/iFHPa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec