اشکذر خبر

گزارش تصویری/

دفتر شبکه فعالین ازدواج در شهرستان اشکذر راه‌اندازی شد

شناسه خبر : 99844 | تاریخ انتشار : : 28 تیر 1400 - 17:40 | ارسال توسط :

صبح امروز با حضور امام جمعه اشکذر، فرماندار شهرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر دفتر شبکه فعالین ازدواج موسوم به شفا در شهرستان اشکذر راه‌اندازی شد.

به گزارش اشکذر خبر، صبح امروز با حضور امام جمعه اشکذر، فرماندار شهرستان، مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسئولین اشکذر دفتر شبکه فعالین ازدواج «شفا» در شهرستان اشکذر راه‌اندازی شد.

امام جمعه اشکذر در این مراسم با تبریک اعیاد پیش رو، افتتاح این مجموعه را حرکتی بابرکت دانست و افزود: امروزه شرایط جامعه به گونه ای رقم خورده است که دیگر جوانان به دولت اعتماد ندارند و این از وظایف دولت است که این اعتماد رفته را به جوانان برگرداند.

حجت الاسلام و المسلمین طالبیان ادامه داد: دولت می تواند با اقداماتی از نظیر واگذاری زمین به زوج های جوان، پرداخت هزینه های عقد یا غیره، شرایطی فراهم نماید که جوان احساس کند دولت به فکر زندگی راحت اوست تا اعتماد رفته برگردد.

فرماندار شهرستان اشکذر نیز در این مراسم با تشکر از اداره ورزش و جوانان استان جهت کمک به راه اندازی این مجموعه، تصریح کرد: جامعه اکنون به چنین نهاد هایی که در بحث ازدواج فعالیت می کنند بیش از گذشته احتیاج داد.

مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم به بیان قابلیت‌های شبکه فعالین ازدواج پرداخت و برنقش شبکه فعالین ازدواج در مشاوره و افزایش آگاهی جوانان تأکید کرد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MeK1M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *