اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دفاع تمام قد فرماندار اشکذر از خواسته مردم/ تابلوهای شهرستان اشکذر به گونه ای است، که انگار مابین میبد و یزد، شهرستانی نیست

شناسه خبر : 80102 | تاریخ انتشار : : 14 اسفند 1397 - 12:12 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی با حضور معاون امور عمرانی استاندار یزد،مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع‌دستی استان، فرماندار، شهردار اشکذر و مدیران ارشد ادارات شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد. فرماندار اشکذر ابتدا با بیان اینکه شهرستان اشکذر به عنوان یکی از ورودی های مهم و نزدیکترین […]

به گزارش اشکذر خبر، جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی با حضور معاون امور عمرانی استاندار یزد،مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع‌دستی استان، فرماندار، شهردار اشکذر و مدیران ارشد ادارات شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

فرماندار اشکذر ابتدا با بیان اینکه شهرستان اشکذر به عنوان یکی از ورودی های مهم و نزدیکترین شهرستان به مرکز استان به شمار می‌رود، عنوان کرد: شایسته است همه دستگاه‌های شهرستان با دقت وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهند.

محمدعلی شاه‌حسینی با اعلام این خبر که طی صحبت های انجام‌شده با مدیران شبکه تابان قرار شد، ۴ ساعت از برنامه سال‌تحویل را به‌طور زنده شبکه یزد به شهرستان اشکذر اختصاص دهد، افزود: ان شاالله با حضور پرشور مردم شهرستان این برنامه نیز همانند برنامه سال پیش به نحو شایسته برگزار می شود.

وی با گله‌مندی از بعضی دستگاه‌های شهرستان اشکذر، گفت: قسمت قابل توجه جاده سنتو که جاده اصلی کشور به‌حساب می‌آید در شهرستان اشکذر واقع شده است ولی متأسفانه اصلاً از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، که باید سریعاً این اشکال نیز رفع شود.

فرماندار اشکذر به تابلوهای جاده ایی شهرستان نیز اشاره کرد و افزود: زمانی که به طرف شهرستان میبد حرکت می‌کنیم هرچند کیلومتر یک بار تابلویی برای نشان دادن فاصله تا مرکز شهرستان زده‌شده است ولی تا به شهرستان اشکذر می‌رسیم خبری از تابلو نیست به‌طوری‌که انگار مابین میبد و یزد شهرستانی وجود ندارد.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان اشکذر ادامه داد: زمانی که پیگیر این موضوع می‌شویم دوستان بهانه می آورند که  به خاطر اختلافات محله ایی و دامن نزدن به آن است، این درحالی است که اگر تابلویی با ارتفاع مناسب زده شود هیچ اتفاقی نخواهد افتاد ولی اینکه بخواهیم صورت مسئله را پاک کنیم اصلاً معقول نیست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/coEHw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124