اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه

دغدغه ی رهبر حفظ فرهنگ و ارزش های دینی کشور است

شناسه خبر : 31394 | تاریخ انتشار : : ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۳ | ارسال توسط :

                                 به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته، به دغدغه های رهبرانقلاب اشاره کردند و گفت: یکی از این دغدغه ها حفظ فرهنگ و ارزش های دینی کشور می باشد. […]

                                امام جمعه اشکذر-2

به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های نماز جمعه این هفته، به دغدغه های رهبرانقلاب اشاره کردند و گفت: یکی از این دغدغه ها حفظ فرهنگ و ارزش های دینی کشور می باشد.

خطیب نمازجمعه اشکذردر ادامه خطبه اظهار داشت: دشمنان این انقلاب که در راس انها امریکا قرار دارد تلاش خود را برای جداکردن این کشور از ارزش های خود انجام می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان افزود :دشمنان از رمز موفقیت ایرانیان که همان دین و دین داری و یادگرفتن از سیره و سنت پیامبر اکرم(ص) خبر دارند و تلاش خود را برای بازداری از این ارزش ها به کار می برند.

امام جمعه اشکذر با اشاره به راه هایی که دشمنان نظام برای جدا کردن مردم از دین در حال اجرا هستند امام جمعه اشکذر تصریح کرد:دشمنان نظام سعی دارند که با اسلحه ی رسانه ای خود درجامعه ی اسلامی ایران نمونه های زیر را ترویج دهند.

1-فرد گرایی و بی تعصبی مردم

2-مصرف گرایی که راه پیشگیری از ان قناعت است

3-گرایش مردم به خوشگذرانی

4-تنوع طلبی

5-تقدس زدایی

6-تضعیف بنیاد خانواده

 امام جمعه اشکذر در پایان خطبه بیان کرد:چون این انقلاب محدود به این کشور نیست و مانند درخت در حال رشد است برای همین این همه دشمنان در مورد این انقلاب حساس شدند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/PJvDx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه