مسئول شبکه فعالین ازدواج شهرستان اشکذر با حضور در دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارشی از اقدامات این مجموعه طی سالیان اخیر پرداخت.

به گزارش اشکذرخبر؛ فرزندآوری و ازدواج از مهمترین مسائل مطرح شده از سوی مسئول این مجموعه به محمد صالح جوکار بود.

نماینده مردم شریف شهرستان های یزد و اشکذر و بخش ندوشن نیز در این جلسه با اشاره به اینکه درگذشته خانواده ها اهمیت بسیار زیادی در بحث فرزندآوری قائل می شدند و نوعی آن را افتخار می دانستند؛ اظهار داشت: درگذشته هر خانواده ای که فرزند بیشتری داشت، احساس غرور بیشتری نسبت به خانواده های دیگر داشت ولی امروزه شاهد این مسئله نیستیم زیرا دیدگاه ها به طور کامل عوض شده و هر خانواده به یک یا نهایتا دو فرزند اکتفا می کند.

وی همچنین گفت: امروز خانواده ها تمام تمرکز خود در مسئله تربیت و اقتصادی را برای یک یا دو فرزند کافی می دانند در صورتی که گذشتگان اعتقادشان این بود که فرزند بیشتر، اقتصاد و خانواده بهتر در پی خواهد داشت.

جوکار با تاکید بر اینکه مسئولان و مدیران کشور باید به مسئله فرزندآوری اعتقاد داشته باشند، افزود: مدیر و مسئولی که به این مسئله اعتقاد داشته باشد، بدون شک تمرکز خود را برای رفع چالش ها و مسائل آن خواهد گذاشت ولی اگر مورد قبول شخص نباشد، شاهد اقدام اثربخشی هم در آن مجموعه نخواهیم بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rFyHX