اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان یزد مردم را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان یزد مردم را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کردند.

این اعضا ضمن دعوت حضور پرشور و شعور جامعه‌ی رسانه ای استان در انتخابات پیش‌رو، از عموم مردم برای حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی (۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲) دعوت بعمل آورد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

پس از برگزاری جشن تولد چهل‌‌و‌پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی که با شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ بار دیگر عزت این نظام در بیعت پر شور و شعور آحاد مختلف مردم به منصه‌ ظهور رسید؛ اکنون عرصه‌ مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پیش‌روی ملت همواره سربلند ایران اسلامی قرار گرفته است.

عرصه‌ انتخابات، میدانی مهم و پرجولان برای رقابتی مهیج بین کاندیداهای کرسی‌های پراهمیت مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است تا مشارکت گسترده‌ مردم پای صندوق‌های رای را در پی داشته و فصل جدیدی پیش‌روی دشمنانی که با خیالی خام در صدد ضربه زدن به نظام هستند؛ گشوده و حماسه‌ ماندگار مردم‌سالاری را در دفتر تاریخ این خطه انشاء نموده و فرازی دیگر از تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران به ثبت برساند.

اعضای خانه مطبوعات استان یزد به عنوان نمایندگان اهالی محترم رسانه و اصحاب قلم ضمن دعوت از ملت فهیم ایران اسلامی و شهروندان استان یزد تمدن ساز اعلام می دادرد؛ حضور باشکوه در این انتخابات خواهند داشت تا شکستی غیرقابل جبران به دشمنان این مرز پرگهر تحمیل کنند.

با توکل بر خداوند متعال و با رهبری حضرت آیت الله خامنه‌ای، عرصه‌ انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی، با اهتمام ویژه ملت به نقطه‌ی روشن و شفاف برای ادامه‌ی مسیر عزتمندانه این نظام مقدس تبدیل می‌شود.

 

در ادامه بیشتر بخوانید

اخبار مربوط به خانه مطبوعات استان یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xEDa6