اشکذر خبر

فرماندار اشکذر عنوان کرد

دعوت از نخبگان شهرستان اشکذر برای ثبت نام در انتخابات شورای اسلامی شهر

شناسه خبر : 97453 | تاریخ انتشار : : 26 اسفند 1399 - 6:57 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر: از افراد توانمند و مجرب و بویژه کارشناسان و متخصصان حوزه مدیریت در مناطق مختلف شهرستان اشکذر که دغدغه مدیریت شهری در چارچوب اختیارات شورای اسلامی شهر را دارند؛ دعوت می شود تا به طور باشکوه در انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کنند و فرصت انتخاب شایستگان را برای مردم فراهم آورند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر با بیان اینکه انتظار می رود نخبگان و فرهیختگان اشکذر به عنوان خدمتگزار و افرادی که پتاسیل و انرژی لازم را در خود می بینند؛ حضور و مشارکت فعالانه‌ای در انتخابات شورای اسلامی شهر داشته باشند؛ گفت: مشارکت فرهیختگان و نخبگان جامعه در انتخابات به عنوان مظهر مردم سالاری، نه تنها نشان دهنده اهمیت این امر بلکه مشوق و الگویی برای سایر اقشار جامعه است.

هادی‌نسب در همین رابطه اظهار داشت: از افراد توانمند و مجرب و بویژه کارشناسان و متخصصان حوزه مدیریت در مناطق مختلف شهرستان اشکذر که دغدغه مدیریت شهری در چارچوب اختیارات شورای اسلامی شهر را دارند؛ دعوت می شود تا به طور باشکوه در انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کنند و فرصت انتخاب شایستگان را برای مردم فراهم آورند.

وی ادامه‌ داد: آن چه مهم است حفظ همگرایی و روحیه همکاری در کنار پایبندی به اصول و عقاید منطقی و شخص می باشد که باید مد نظر داوطلبان ثبت نام کننده شوراهای اسلامی در شهرستان باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CyoqX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *