اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دشمنان اسلام همه تلاش خود را برای کشف حجاب زن مسلمان انجام می دهند

شناسه خبر : 78594 | تاریخ انتشار : : 14 دی 1397 - 22:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر حبر، خطیب نماز جمعه اشکذر، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روز ۱۷ دی ماه سالروز فرمان اجباری کشف حجاب به وسیله رضا خان، گفت: رضا خان ملعون نیز نتوانست در مقابل ایمان مردم اهداف خود را دنبال کند و به سختی شکست خورد. […]

به گزارش اشکذر حبر، خطیب نماز جمعه اشکذر، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به روز ۱۷ دی ماه سالروز فرمان اجباری کشف حجاب به وسیله رضا خان، گفت: رضا خان ملعون نیز نتوانست در مقابل ایمان مردم اهداف خود را دنبال کند و به سختی شکست خورد.
امام جمعه اشکذر ادامه داد: دشمنان اسلام همه تلاش خود را برای کشف حجاب زن مسلمان انجام می دهند که نباید در این باره از نکاتی همچون، غفلت مسئولان، تفکر اشتباه روشن فکران و تفکر اشتباه محدودیت زن با حجاب غافل شد.

خطیب نماز جمعه اشکذر بابیان اینکه در مورد حجاب همه وظیفه ای دارند، افزود: آنچه را که در مورد حجاب نمی دانیم باید اطلاع کسب کنیم و به حقیقت حجاب آشنا شویم تا بتوانیم به شبهات دشمنان در این زمینه پاسخگو باشیم.

وی دومین وظیفه مردم در برابر مقابله با بد حجابی را گسترش غیرت در بین مردان دانست و به سومین وظیفه افراد اشاره کرد و گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه سوم افراد جامعه است که نباید این فریضه فراموش شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AhryL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124