اشکذر خبر

خطیب موقت نماز جمعه اشکذر:

دشمنان اسلام به دنبال عدم وحدت مسلمانان هستند

شناسه خبر : 101897 | تاریخ انتشار : : ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰:۴۸ | ارسال توسط :

امام جمعه موقت اشکذر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اشکذر، اظهار داشت: در آستانه میلاد پیامبراعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) و هفته وحدت قرار داریم ، هفته وحدتی که اگر سبب شود وحدت بیش از دومیلیارد مسلمان شکل بگیرد دشمنان ناکام می مانند.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام والمسلمین سبحانیان امام جمعه موقت اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به هشتم ربیع الاول روز شهادت آقا امام حسن عسکری علیه السلام  گفت: امام حسن عسکری علیه السلام شش سال بیشتر امامت نکردند، جوان بودند و با سه خلیفه ظالم هم عصر بودند ، در بیشتر عمر خود در زندان و یا تحت نظارت شدید بودند اما در هیچ حال دست از مبارزه برنداشتند؛ امام حسن عسکری علیه السلام نامه ای دارند به ابن بابویه قمی که بسیار خواندنی است و توصیه می کنم همه این سفارشات را بخوانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سبحانیان ادامه داد: نهم ربیع الاول سالروز آغاز ولایت و امامت امام زمان عج الله تعالی است و سالروز تجدید عهد و بیعت با مولایمان، از خدا می‌خواهیم ما را به عنوان سربازان حقیقی حضرتش قرار دهد.

 

امام جمعه موقت اشکذر در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اشکذر، اظهار داشت: در آستانه میلاد پیامبراعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) و هفته وحدت قرار داریم ، هفته وحدتی که اگر سبب شود وحدت بیش از دومیلیارد مسلمان شکل بگیرد دشمنان ناکام می مانند ،امام راحل می فرمودند “هر مسلمانی یک سطل آب بر سر اسرائیل بریزد این رژیم غاصب را آب می برد”.

وی به حادثه اخیر لبنان اشاره کرد و افزود: بله اگر امروز در ایالت قندوز افغانستان صدها نفر به خاک و خون کشیده می‌شوند به خاطر همین تفکر غلط وهابی است که می گوید، خطر شیعه بیشتر از یهود است و این فکر محصول آمریکا و صهیونیزم جهانی است، اگر در حوادث دیروز لبنان تعدادی به شهادت می‌رسند به خاطر همین تفکر عربی آمریکایی و اسرائیلی است که می‌خواهد در کشورهای اسلامی و مقاومت اختلاف باشد تا مسلمین علیه دشمنان وحدت پیدا نکنند.

سبحانیان در ادامه خطبه نماز جمعه به رزمایش پدافند هوایی ایران پرداخت و گفت: این رزمایش این پیام برای دوستان داشت که آسمان ایران برای دوستان امن است و برای دشمنان ما نا امن ویژگی این مانور رونمایی از تولیدات تسلیحاتی و پدافندی توسط متخصصان و دانشمندان جوان داخلی بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/iupxw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *