• کد خبر: 938
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 خرداد 1392 - 16:15
  معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد گفت: اگر انتخابات خوب برگزار شود و مردم بتوانند در مدیریت کشور اعمال نظر کنند کشور به سامان می رسد.
  IMG09341665

  به گزارش خبرگزاری مهر، غلامحسین دشتی در نخستین گردهمایی ادواری هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اظهار داشت: در انتخابات آزادی و آگاهی است و مردم باید بتوانند خود را در موضع داوری قرار دهند و با بصیرت انتخاب کنند و جایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی در این زمینه برجسته است.

  وی نقش روابط عمومی‌ها را در انتخابات و اطلاع‌رسانی در این حوزه را مهم و تعیین کننده دانست و افزود: روابط عمومی‌ها نقش موثری در خلق حماسه سیاسی دارند.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعي استاندار یزد آگاهی دادن و اطلاع‌رسانی را از مسئولیت‌های روابط عمومی‌ها و ارزیابی و قضاوت را از رسالت‌های مردم در امر انتخابات برشمرد و گفت: اگر مردم نتوانند خوب قضاوت کنند به نظر می‌رسد بحث اطلاع‌رسانی با مشکل مواجه باشد.

  وی افزود: کسی که صرفاً خبر و پیام را انتقال می‌دهد اگر خود از ماهیت و تاثیر‌گذاری آن برخوردار نباشد نمی‌تواند رسالت خود را به خوبی انجام دهد.

  دشتی تاثیر‌گذاری پیام در اندیشه و زندگی مردم را یادآور شد و با بیان اینکه همه پیام‌ها باید دارای جوهر هدایت و کرامتی انسانی باشد تصریح کرد: مردم با پیام و خبر زندگی می‌کنند و پیام به نوعی با زندگی آنها سرو کار دارد.

  این مقام مسئول با اشاره به توطئه‌های دشمنان در این زمینه گفت: باید با توانایی و بصیرت در مقابل فشارهای دشمنان ایستادگی کردد و از موانع گذشت.

  مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یزد هم در این گردهمایی اقدامات صورت گرفته در این حوزه برای ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها طی سال‌های گذشته مثبت ارزیابی کرد و از تدوین و نهایی شدن سند توسعه روابط عمومی‌ها و رونمایی آن در آینده نزدیک خبر داد.

  سید عبدالمجید قائم‌محمدی این سند را چراغ و نقشه راه روابط عمومی‌ سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان برشمرد.

  وی با اظهار امیدواری از اینکه با اجرای سند مشکلات روابط عمومی‌ها به حداقل برسد تصریح کرد: تضمین اجرای این سند، خود روابط عمومی‌ها و فعالان این عرصه هستند و آن‌ها باید تلاش کنند تا به نحو مطلوب اجرا شود.

  محمدی ارتقای دانش روابط عمومی‌ها با برگزاری دوره‌های آموزشی، برگزاری نشست‌های تخصصی، ارائه تسهیلات رفاهی و ارتقای جایگاه روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی را از جمله اقدامات اساسی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان طی سال‌های گذشته بیان کرد.

  به گزارش مهر، در این گردهمایی در خصوص تدوین و رونمایی سند توسعه روابط عمومی‌هاٰ، راه اندازی کانون فرهنگی تبلیغی شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها و برگزاری پنجمین جشنواره روابط عمومی‌های استان یزد بحث و تبادل نظر شد.

  نخستین گردهمایی ادواری هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان به میزبانی گروه تعاونی پیشگامان و با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری یزد برگزار شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JKF71

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *