• کد خبر: 24750
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 11 شهریور 1392 - 15:42
  فرمانده نیرو انتظامی استان یزد خبر داد
  فرمانده نیرو انتظامی استان یزد در جمع اصحاب رسانه گفت: با تلاش مأموران مبارزه با مواد مخدر یزد طی هفته گذشته يك تن مواد مخدر در یزد كشف و ضبط شد.

  به گزارش اشکذر نیوز؛سردار منوچهر امان الهی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش مأموران مبارزه با مواد مخدر یزد طی هفته گذشته یک تن موادمخدر در یزد کشف و ضبط شد.
  فرمانده نیروی انتظامی یزد
  سردار منوچهر امان الهی گفت: ظرف چند روز گذشته  نیز به دنبال وصول اطلاعات و اخباری مبنی بر ورود محموله ی  بزرگ مواد مخدر توسط دو نفر از قاچاقچیان حرفه ای به شهر یزد با هدف توزیع و ترانزیت به شهر های مرکزی کشور توسط مأمورین انتظامی استان یزد شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.

  امان الهی گفت: در این عملیات همکاران توانستند اقدامات کنترلی را انجام داده و قاچاقچیان را تحت نظر قراردهند و خوشبختانه  موفق شدند که قاچاقچیان را عین  جابجایی محموله ای ۴۹۳ کیلو مواد مخدر ازنوع تریاک را در شهر یزد دستگیر کنند.
  وی در ادامه گفت: همکاران موفق شدند علاوه بر این  دو قاچاقچی  ظرف ده روز گذشته بالغ بر صد و یک  قاچاقچایی رو شناسایی و دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
  سردارگفت: تا به امروز در سال جاری نسبت به  مشابه سال گذدشته ۷۳ درصد افزایش کشف مواد مخدر داشته ایم،

  قاچافچی
  وی در خصوص رشد ۷۳ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان یزد گفت: با توجه به موقعیت  جغرافیایی استان یزد و ترانزیت مواد مخدر که قسمت قابل توجهی از مواد در مسیر استان یزد به مناطق مرکزی کشور منتقل می شود  مسلماً  بحث کنترل ها، فعالیت و اقداماتی که همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ها و  ایستگاه بازرسی داشته اند در کشف این حجم از مواد مخدر موثر بوده است.

   وی اضافه کرد: با توجه به اینکه  توزیع، انتقال  و ترانزیت مواد مخدر عمدتاً از کشور های همسایه از جمله افغانستان است در نتیجه کشفیات مواد مخدر در استان یزد و کشورطبیعتاً تابع تغیراتی است که در  کشور افعانستان صورت می گیرد.

  یزدرسا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/j08zm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *