اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دستگیری عامل هک تلفن همراه در یزد

شناسه خبر : 52615 | تاریخ انتشار : : 26 اردیبهشت 1395 - 12:05 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از پایگاه خبری پلیس استان یزد، سرهنگ حسین رضایی اظهار داشت: چندی پیش بود که خانمی ۲۵ ساله با در دست داشتن مرجوعه قضائی به این پلیس مراجعه و از هک شدن تلفن همراهش در فضای مجازی توسط فردی طرح شکایت کرد. رضایی ادامه داد: بر اساس […]

هک و نفوذ

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز) به نقل از پایگاه خبری پلیس استان یزد، سرهنگ حسین رضایی اظهار داشت: چندی پیش بود که خانمی ۲۵ ساله با در دست داشتن مرجوعه قضائی به این پلیس مراجعه و از هک شدن تلفن همراهش در فضای مجازی توسط فردی طرح شکایت کرد.

رضایی ادامه داد: بر اساس اظهارات شاکی، مدتی تلفن همراه وی در شبکه اجتماعی هک شده و او به تمامی اطلاعات شخصی شاکی دست پیدا کرده و اقدام به تهدید انتشار تصاویر شاکی در فضای مجازی کرده بود.

سرهنگ رضایی افزود: کارآگاهان پلیس فتا پس از بررسی موضوع و تحقیقات فنی و پلیسی، متوجه شدند که متهم با هک کردن شبکه اجتماعی (تلگرام) شاکی به اطلاعات شخصی وی و همچنین تصاویر خصوصی اش دسترسی پیدا کرده است.

رئیس پلیس فتا استان یزد بیان کرد: ماموران پلیس فتا در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه متهم به هویت “ص. ب” ۳۲ ساله را در مخفیگاهش دستگیر و برای انجام بازجویی به اداره پلیس منتقل کردند.

وی، افزود: متهم در بازجویی‌های کارآگاهان پلیس لب به اعتراف گشود و به هک کردن شبکه اجتماعی تلفن همراه شاکی و دسترسی به تصاویر شخصی وی و همچنین تهدید وی به انتشار تصاویر خصوصی اش اعتراف کرد.

رئیس پلیس فتا استان یزد از شهروندن خواست: از ذخیره اطلاعات شخصی و همچنین تصاویر خصوصی خود در تلفن همراه اجتناب کرده و بدانند که دوستی با افراد غریبه در فضای مجازی و تالارهای گفتگو نتایج خوشایندی را در پی نخواهد داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/svula

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124