اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

دستگیری دو سارق غير بومي سيم‌هاي برق در اشكذر

شناسه خبر : 35875 | تاریخ انتشار : : 23 دی 1393 - 13:04 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران يزد، سعيد حسني از دستگيري دوسارق در شهرستان اشكذر به كمك مردم خبر داد وگفت: سارقين به نام‌هاي مهران و وحيد، اهل يكي از روستاهاي استان فارس هستند كه خود را به عنوان پيمانكار برق معرفي كرده و با هوشياري اهالي محل در ساعات اوليه بامداد […]

به گزارش اشكذر نيوز به نقل از باشگاه خبرنگاران يزد، سعيد حسني از دستگيري دوسارق در شهرستان اشكذر به كمك مردم خبر داد وگفت: سارقين به نام‌هاي مهران و وحيد، اهل يكي از روستاهاي استان فارس هستند كه خود را به عنوان پيمانكار برق معرفي كرده و با هوشياري اهالي محل در ساعات اوليه بامداد دستگير شدند.

وي افزود:در پي اظهارات ضد ونقيض سارقين و كشف وسايلي نظير قيچي ، طناب،نقشه سرقت براي مامورين نيروي انتظامي محرز شده و پس از تكميل پرونده به مراجع قضايي معرفي شدند.

سعيدحسني از دستگيري عامل خريد سيم‌هاي سرقتي و كشف 600 كيلوگرم سيم مسي در يك انبار ضايعات شهرستان يزد نيز خبر داد و گفت:پرونده خريدار سيمهاي سرقتي،پس از ارائه شكايت توسط توزيع برق يزد،مراحل قانوني خود را طي خواهد مي‌كند.

وي تصريح كرد: استفاده از برند شركت توانير و زيرمجموعه هاي اين شركت، توسط پيمانكاران و شركت هاي خصوصي جرم محسوب شده و مصداق عنوان جعل است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2jKYk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec