اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دستگيري قاتل فراري در اشکذر

شناسه خبر : 44357 | تاریخ انتشار : : 05 مهر 1394 - 9:16 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، سرهنگ “حسين ثقفي” اظهارداشت  :در پي اعلام نيابت قضايي ارسالي از استان هرمزگان در رابطه  با يك فقره قتل، ماموران  پليس آگاهي با تشكيل تیم های تخصصي و عملیاتی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: ماموران پليس پس از  انجام يکسري اقدامات اطلاعاتي، مخفيگاه متهم را شناسايي کرده […]

به گزارش اشکذر نیوز، سرهنگ “حسين ثقفي” اظهارداشت  :در پي اعلام نيابت قضايي ارسالي از استان هرمزگان در رابطه  با يك فقره قتل، ماموران  پليس آگاهي با تشكيل تیم های تخصصي و عملیاتی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پليس پس از  انجام يکسري اقدامات اطلاعاتي، مخفيگاه متهم را شناسايي کرده و در يک اقدام عملياتي و غافلگيرانه وي را که در داخل خانه استیجاري خود دستگير کردند.

 ثقفي تصریح کرد: متهم 25ساله است که در آن شهر به کار ساختماني مشغول بوده و به دليل اختلاف مالي با کارفرماي خود، وي را با چندين ضربه چاقو به قتل رسانده است.

فرمانده انتظامي شهرستان اشکذر خاطرنشان ساخت: متهم دستگير شده با هويت”م.ذ” که داراي سوابق کيفري شرارت نيز مي باشد با هماهنگي مقامات قضايي، در اختیار ماموران پلیس قرار گرفت.

قدس آنلاین

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/95QZJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124