اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دستگيري سارق ميليوني پرنده هاي تزئيني در اشکذر

شناسه خبر : 51083 | تاریخ انتشار : : 19 اسفند 1394 - 13:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سرهنگ حسين ثقفي در تشريح اين خبراظهار داشت : با مراجعه فردي مالباخته به پليس آگاهي و طرح شکايت مبني بر سرقت 80 طوق پرنده تزئيني گران قيمت از منزلش، بررسي موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: در تحقيقات کارآگاهان پليس، مشخص شد که در روزهاي گذشته […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سرهنگ حسين ثقفي در تشريح اين خبراظهار داشت : با مراجعه فردي مالباخته به پليس آگاهي و طرح شکايت مبني بر سرقت 80 طوق پرنده تزئيني گران قيمت از منزلش، بررسي موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در تحقيقات کارآگاهان پليس، مشخص شد که در روزهاي گذشته چندين خريدار پرنده به مالباخته مراجعه کرده و از محل نگهداري پرنده ها بازديد کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان اشکذر گفت : با توجه به اطلاعاتي که مالباخته از خريداران در اختيار ماموران قرار داد، کارآگاهان پليس نسبت به بررسي سوابق کيفري اين افراد اقدام کرده و متوجه شدند يکي از اين خريداران داراي سابقه کيفري سرقت است.

ثقفي تصریح کرد : ماموران پليس به محل سکونت فرد موردنظر مراجعه و اطلاع حاصل پيدا کردند که متهم به يکي از استان هاي همجوار متواري شده است.

این مسئول ضمن اشاره به اخذ نيابت قضائي ادامه داد: ماموران پليس آگاهي به محل موردنظر عزيمت و متهم را در مخفيگاهش دستگير و در بازرسي انجام شده 80 طوق پرنده تزئيني سرقتي را نيز کشف و به همراه سارق به شهرستان اشکذر منتقل کردند.

وي خاطر نشان ساخت : متهم 30 ساله که داراي سابقه کيفري سرقت و همچنين اعتياد به موادمخدر مي باشد در بازجويي هاي فني و پليسي به سرقت پرنده هاي تزئيني از منزل مالباخته اعتراف کرد.

ثقفي ارزش پرنده هاي سرقتي را 400 ميليون ريال بيان کرد و افزود: پرنده هاي سرقتي از نوع طوطي و همچنين مرغ مينا است که با دستور مقام قضائي به مالباخته تحويل داده شد.

اين مقام انتظامي تصریح کرد: جلوگيري از ورود افراد ناشناس به داخل منزل و همچنين نصب دستگاه هاي دزدگير از جمله نکاتي است که همواره پليس آن را به مردم تاکيد و سفارش مي کند و رعايت آنها از وقوع از بسياري از سرقت ها پيشگيري خواهد کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FXqhb
برچسب ها:  , 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124