اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دستگاه‌ها در جذب اعتبارات ملی کوشا باشند

شناسه خبر : 74528 | تاریخ انتشار : : 21 تیر 1397 - 18:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر؛ نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اشکذر با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد. فرماندار اشکذر در این نشست توزیع اعتبارات بر اساس سند چشم‌انداز توسعه شهرستان را خواستار شد و گفت: صنعت اسب، منطقه ویژه اقتصادی غذا و دارو، […]

به گزارش اشکذرخبر؛ نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اشکذر با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان اشکذر در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

فرماندار اشکذر در این نشست توزیع اعتبارات بر اساس سند چشم‌انداز توسعه شهرستان را خواستار شد و گفت: صنعت اسب، منطقه ویژه اقتصادی غذا و دارو، صنعت گردشگری و استقرار صنایع پاک و های تک ازجمله مهم‌ترین مواردی است که باید همواره موردتوجه متولیان امر قرار گیرد.

«محمدعلی شاه‌حسینی» بر لزوم پیگیری مدیران ادارات شهرستان با مراکز استان جهت جذب اعتبارات ملی تأکید نمود و تلاش برای توزیع اعتبار موجود بدون در نظر اعتبارات ملی را ناکافی دانست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان نیز بابیان اینکه اعتبارات شهرستان اشکذر در سال 97 هشت میلیارد و نه صد و پنجاه میلیون تومان است افزود: در اولین نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان که در خصوص توزیع اعتبارات در ردیف‌های مختلف اقدام خواهد شد.

«سید مجتبی حسینی پور» ادامه داد: مبحث دیگری که در این نشست پیگیری خواهد شد تصویب‌نامه حقوق شهروندی و لزوم استقرار میز خدمت در دستگاه‌های اجرایی است.

وی اظهار داشت: رویکرد جدید دولت در نظام بودجه و برنامه طبق تبصره 18 و 19 و ماده 6 قانون الحاقی 2 سازمان، استفاده از مشارکت عمومی و خصوصی در تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است.

افزایش بهره‌وری، رضایت عمومی و مبارزه با موارد فساد اداری در جهت حرکت به سمت یک نظام اداری کوچک و کارآمد و منعطف از دیگر مواردی بود که توسط رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل‌نظر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/EpBNk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124