اشکذر خبر


در پی دستگیری سارق به عنف در اشکذر از عوامل نیروی انتظامی تقدیر شد

شناسه خبر : 96901 | تاریخ انتشار : : 26 بهمن 1399 - 22:41 | ارسال توسط :

رئیس شورای تأمین شهرستان اشکذر ضمن قدردانی از تلاش‌های عوامل نیروی انتظامی این شهرستان در راستای تأمین نظم و امنیت بویژه دستگیری سارق به عنف طی روزهای اخیر، با اشاره به صنعتی بودن شهرستان اشکذر و حضور جمع کثیری از افراد غیربومی و اتباع بیگانه در آن، خاطرنشان کرد: امروز نقش نیروی انتظامی در تأمین و افزایش امنیت و نظم و آرامش در این شهرستان پررنگ‌تر است و انتظار می‌رود نیروهای نظامی و انتظامی با جدیت بیش از پیش مدافع حقوق مردم و جامعه باشند.

به گزارش اشکذر خبر؛در نشستی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان اشکذر از تلاش ویژه عوامل نیروی انتظامی این شهرستان در راستای تأمین نظم و امنیت بویژه دستگیری سارق به عنف تقدیر و تشکر بعمل آمد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست با اشاره به صنعتی بودن این شهرستان و حضور جمع کثیری از افراد غیربومی و اتباع بیگانه در آن، اظهار کرد: امروز نقش نیروی انتظامی در تأمین و افزایش امنیت و نظم و آرامش در این شهرستان پررنگ‌تر است و انتظار می‌رود نیروهای نظامی و انتظامی با جدیت بیش از پیش مدافع حقوق مردم و جامعه باشند.

وی ادامه داد: یکی از جرایم شایع که به شدت امنیت عمومی جامعه را به مخاطره انداخته و به احساس امنیت عمومی، آرامش ذهنی و سلامت افراد آسیب وارد می‌کند؛ سرقت از منزل است که ضرورت و اهمیت برقراری نظم و امنیت ایجاب می‌کند که پلیس با پیشگیری و کشف جرم به دستگیری سارقین اقدام نماید.

هادی‌نسب افزود: در مقابل نیز انتظار می‌رود شهروندان ضمن اتخاذ تدابیر لازم جهت حفظ اموال خود، توجه و دقت‌نظر بیشتری نسبت به حضور و سکونت افراد غیربومی در سطح شهرستان اشکذر داشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2282Z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *