اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

در همايشي از خادمين افتخاري مسجد ريگ رضوانشهر تجليل شد

شناسه خبر : 29097 | تاریخ انتشار : : 21 اردیبهشت 1393 - 9:02 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” در همايش تجليل از خادمين افتخاري مسجد ريگ رضوانشهر كه با حضور مديركل دفتر امور اجتماعي استانداري، مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان و جمعي از مسئولان محلي برگزار شد گفت: مساجد كانون همبستگي و نشاط اجتماعي هستند و بسياري از فعاليت هاي سياسي و فرهنگي […]

به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلي شاه حسيني” در همايش تجليل از خادمين افتخاري مسجد ريگ رضوانشهر كه با حضور مديركل دفتر امور اجتماعي استانداري، مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان و جمعي از مسئولان محلي برگزار شد گفت: مساجد كانون همبستگي و نشاط اجتماعي هستند و بسياري از فعاليت هاي سياسي و فرهنگي جامعه در آن شكل مي گيرد.

فرماندار اشكذر مسجد ريگ رضوانشهر را يكي از اماكن مذهبي منحصر به فرد توصيف كرد و افزود: اداره ميراث فرهنگي شهرستان براي حفظ و نگهداري از آثار ارزشمند و بناهاي تاريخي از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد.

وي تصريح كرد:  مبلغ 300 ميليون ريال براي توسعه و عمران مسجد ريگ رضوانشهر از سوي ميراث فرهنگي شهرستان  اختصاص خواهد يافت.

اين مقام مسئول در پايان با تقدير از خادمين افتخاري اين مسجد اظهار داشت: كاري كه براي خدا باشد خير و بركات فراواني در آن نهفته است .

منبع: روابط عمومي فرمانداري اشكذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sgL54

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124