اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

در نشست نماینده مردم یزد و اشکذر با وزیر نیرو چه گذشت؟

شناسه خبر : 94163 | تاریخ انتشار : : 23 شهریور 1399 - 22:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تامین اعتبار برق شهرک‌های صنعتی اشکذر، زارچ و منطقه ویژه اقتصادی یزد در نشست با وزیر نیرو خبر داد. بنابر این گزارش؛ نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیشترین […]

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شهرستان‌های یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تامین اعتبار برق شهرک‌های صنعتی اشکذر، زارچ و منطقه ویژه اقتصادی یزد در نشست با وزیر نیرو خبر داد.

بنابر این گزارش؛ نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیشترین میزان مصرف برق استان یزد در حوزه صنعت است، لذا باید تامین برق این بخش، مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در این راستا و با توجه به مشکلات موجود در حوزه صنایع بخش زارچ، این موضوع در جلسه‌ای با وزیر محترم نیرو، مورد بررسی قرار گرفت.

جوکار خاطرنشان کرد: در این دیدار تاکید شد که پیشبرد پروژه‌های تامین برق شهرک‌های صنعتی در شهرستان یزد و اشکذر در سال جاری، به دلیل عدم تامین منابع مالی با مشکلات فراوانی مواجه شده است.

وی ادامه داد: اعتبار مورد نیاز برای تامین برق شهرک‌های صنعتی اشکذر، زارچ و منطقه ویژه اقتصادی یزد، ۳۵۰هزار میلیون ریال است که در صورت تامین اعتبار، این پروژه می‌تواند انجام شود.

جوکار گفت: با توجه به توضیحات ارائه شده، وزیر نیرو دستور لازم جهت پیگیری موضوع و انجام اقدامات لازم را خطاب به معاون خود صادر نمود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/S6miA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec