• کد خبر: 92478
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 15 تیر 1399 - 17:34
  فرماندار شهرستان اشکذر:
  فرماندار شهرستان اشکذر: در سه هفته گذشته تعداد ۲۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان مثبت شده که این آمار نسبت به مرحله اول شیوع ویروس در اسفند ماه رشد قابل توجهی داشته است.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا‌ شهرستان با اعلام این خبر که روند شیوع ویروس کرونا در شهرستان صعودی است؛ گفت: تجمعات و برگزاری مراسم عروسی و ختم مهمترین عامل شیوع در بین شهروندان در پیک دوم روند صعودی ویروس کرونا در شهرستان عنوان شده است.

  وی در ادامه اظهار داشت: در سه هفته گذشته تعداد ۲۳ مورد ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان اشکذر مثبت شده است که این آمار نسبت به مرحله اول شیوع ویروس در اسفند ماه رشد قابل توجهی داشته است.

  هادی‌نسب با بیان اینکه ۴۶ مورد ابتلا قطعی به ویروس کرونا در شهرستان اشکذر ثبت شده است؛ اظهار داشت: مراجعه به بانک ها و ادارات شهرستان بدون ماسک ممنوع است و کارمندان هم حتما باید با ماسک در محل کار خود حضور یابند.

  هادی‌نسب از تعطیلی کلیه روز بازارهای شهرستان اشکذر تا پایان تیر ماه و تعطیلی بوستان و پارک های سطح شهرستان از ساعت ۲۲ خبر داد و بیان داشت: تشدید نظارت بر اصناف جهت رعایت پروتکل ها و هم چنین واحدهای صنعتی با توجه به برخورداری از ۱۸ هزار نفر جمعیت کارگری شهرستان اشکذر نیز از جمله مصوباتی است که در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس تصویب و لازم الاجرا می‌باشد.

  فرماندار شهرستان اشکذر خاطر نشان کرد: چنان چه شهروندان نسبت به موارد مصوب شده ستاد و رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجه باشند؛ محدودیت های شدیدتری در جهت حفظ سلامت شهروندان و مقابله با این ویروس در این شهرستان اعمال خواهد شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/eePlq

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *