اشکذر خبر


در صحرای طبس بود که هیچ دفاعی نداشتیم و خداوند به کمک ما آمد

شناسه خبر : 106273 | تاریخ انتشار : : ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۰۳ | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به سالگرد شکست حمله نظامی آمریکایی ها در صحرای طبس گفت: آنجا بود که هیچ دفاعی نداشتیم و خداوند به کمک ما آمد و طومار آمریکایی ها را در صحرای طبس به هم پیچید و خداوند امداد غیبی خود را نشان داد تا ثابت کند ملتی که قیام می کند و از حق دفاع می کند؛ مورد توجه و عنایت حضرت حق است.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به سالگرد شکست حمله نظامی آمریکایی ها در صحرای طبس گفت: آنجا بود که هیچ دفاعی نداشتیم و خداوند به کمک ما آمد و طومار آمریکایی ها را در صحرای طبس به هم پیچید و خداوند امداد غیبی خود را نشان داد تا ثابت کند ملتی که قیام می کند و از حق دفاع می کند؛ مورد توجه و عنایت حضرت حق است؛ لذا این روز تاریخی را به ملت ایران تبریک می گویم.

غالبی با گرامیداشت شب‌های قدر از همه مومنان خواست از این فرصت برای حضور بیشتر در مساجد برای ارتباط با خداوند و تطهیر دل‌ها و استغفار به معنی جبران گذشته و دعای فراوان و برای خود و دیگر مومنان به معنای ریل گذاری برای شکل‌گیری آینده‌ای روشن بهره گیرند.

امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه با گرامی داشت جمعه آخر ماه مبارک رمضان، روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین امت اسلامی را به حضور پرشور و یکپارچه در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خواند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/MO8Wg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *