از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال استان یزد ، در حساسترین بازی هفته دوتیم شهرداری اشکذر و طلوع یاران زارچ به تساوی یک بر یک رسیدند.

به گزارش اشکذر خبر، بازی از ساعت ۱۴:۱۵ روز جمعه ۲۹ دی ماه در ورزشگاه مملو از تماشاگر ۲۲ بهمن اشکذر با سوت علیرضا ناظری آغاز شد.

به خاطر حساسیت این مسابقه بازی از کیفیت خوبی برخوردار نبود و دو تیم محتاطانه بازی می کردند و مدام توپ در هوا جریان داشت تا روی زمین ، و حتی داور هم محتاطانه عمل می کرد و کوچکترین برخوردی را خطا اعلام می کرد و همین کار باعث وقفه در بازی و کم شدن جذابیت بازی می شد.

ولی رفته رفته تیم میزبان بر بازی سوار شد و چندین موقعیت گلزنی به دست آورد که با بی دقتی از دست داد تا اینکه شهرداری اشکذر در دقیقه ۴۵ از روی یک ضربه ایستگاهی از فاصله ۴۰ متری با ضربه زیبای سید احمد پورحسینی به گل اول دست یابد و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

لازم به ذکر است پس از سوت داور نیمکت زارچ به سمت داور رفته و به قضاوت او اعتراض داشتند و حتی تماشاگران اندک زارچی به داور مسابقه توهین کردند.

در نیمه دوم تیم زارچ با تاکتیک ارسال توپ از هر کجای نقطه زمین بازی را شروع کرد و اشکذر نیز دل به ضد حملات بست.

در دقیقه ۹۰ داور بازی ، خطای مسلم بر روی مهاجم اشکذر در درون محوطه جریمه را نگرفت و در بازگشت همین توپ ارسالی تیم زارچ صاحب گل شد و بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5Y0zF
  • نویسنده : سید ضیاء افرازه