• کد خبر: 92875
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: یکشنبه 5 مرداد 1399 - 02:18
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به وجود بحران کم آبی در روستاهای این بخش: در این رابطه من بارها و بارها در جلسات متعدد به مسئولین شهرستان اشکذر تذکر داده ام و ایشان نیز البته قولهای مساعدی هم داده‌اند که امید است ان شاالله در آینده ای نه چندان دور عملیات لوله گذاری آن آغازشود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی(ع) به بحران کم آبی در سطح روستاهای بخش خضرآباد اشاره کرد و گفت: در این رابطه من بارها و بارها در جلسات متعدد به مسئولین شهرستان اشکذر تذکر داده ام و ایشان نیز البته قولهای مساعدی هم داده‌اند که امید است ان شاالله در آینده ای نه چندان دور عملیات لوله گذاری آن آغازشود.

  خطیب جمعه بخش خضرآباد با اشاره به تصادفات مکرر منجر به فوت در جاده یزد به خضرآباد به کذاب از مسئولین اداره راه شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تعریض، زیرسازی و نصب دوربین‌های کنترل سرعت اقدام عاجل نمایند؛ تا دیگر شاهد حادثه ناگوار در این جاده نباشیم.

  وی با گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس ازپیروزی انقلاب اسلامی به امامت مرحوم طالقانی؛ نماز جمعه را از مهمترین دست آوردهای پیروزی انقلاب اسلامی نام برد.

  خاطر نشان میگردد؛ به مناسبت فرارسیدن پنجم مردادماه و سالروز اقامه اولین نماز جمعه پس از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در پایان نمازجمعه؛ ازاعضای ستاد نماز جمعه تجلیل شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GdjG1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *