امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستای شرب العین گفت: در این شرایط هر آنچه می توانیم باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنیم.

به گزاش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام غالبی با اشاره به اینکه عملیات پیروز مندانه طوفان الاقصی، محاسبات رژیم غاصب و کودک کش اشغالگر قدس را به هم ریخته است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که فلسطین پیروز است و دنیای آینده دنیای فلسطین است، در این شرایط هر آنچه می توانیم باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم.

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت شهید محمد حسین فهمیده گفت: شهادت شهید فهمیده باب جدیدی را بر روی رزمندگان گشود و تبدیل به الگویی شد تا نشان دهد آنهایی که سن و سال کم دارند، می توانند جانانه از اسلام دفاع کنند و باید تلاش کنیم که تفکر بسیجی در بین دانش آموزان و در سطح مدارس و دانشگاه های کشور گسترش یابد.

حجت‌الاسلام غالبی به دو طرح نیمه تمام آبرسانی به روستاهای بخش خضرآباد و جاده حادثه خیز این بخش که سالیان سال از آغاز عملیات اجرایی آن می گذرد و به سرانجام نرسیده است اشاره کرد و گفت گرچه بعضی از روستاها به شبکه آبرسانی متصل شده اند ولی از کم بود آب و دائمی نبودن ناراضی اند و بعضی دیگر از روستاهای دهستان کذاب هم هنوز به شبکه آب متصل نشده اندوی خواستار تکمیل شدن این دو طرح نیمه تمام شد.

امام جمعه بخش خضرآباد به اعتراض شهروندان خضرآبادی در خصوص ایجاد شیارهای عرضی در طول جاده یزد خضرآباد هم اشاره کرد و گفت: جمع زیادی از مردم و رانندگان وسایل نقلیه این منطقه به حجم بالای شیارهای ایجاد شده در این جاده معترضند و معتقدند اینقدر که در جاده یزد خضرآباد شیارهای عرضی ایجاد شده در مسیر یزد اصفهان ایجاد نشده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SOJXO