• کد خبر: 90576
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 12 فروردین 1399 - 01:52
  بازخوانی یک خبر
  مسئولین استانی و شهرستانی بویژه فرماندار محترم شهرستان اشکذر که در ارتباط با محقق شدن تکمیل پروژه درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل نقش و سهم دارند؛ افکار و اذهان خود را در راستای تکمیل این پروژه بهداشتی درمانی مصروف دارند و تدبیری بیاندیشند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (بهداری) شهرستان اشکذر یکی از پروژه هایی است که بیش از ۱۰ سال زمان برده است، در طول این ۱۰ سال چه بسیار خیرین و نیک اندیشانی که با قلت و کثرت بضاعت به ساخت این درمانگاه کمک کردند و چه بیمارانی که به امید تکمیل و راه اندازی این مرکز درمانی زندگی را سپری کردند، ولی طولانی شدن روند ساخت و تکمیل این پروژه امان را از کف آنان ستاند و از بین ما رفتند.

  البته‌هنوز هم کم نیستند افراد و شهروندانی که در وقت رنجوری و بیماری افسوس می خورند که ای کاش زمان بهره برداری از این درمانگاه فرا می‌رسید.

  اگر بخواهیم از سر صداقت، راستی و به حق قضاوت کنیم؛ صد البته که باید حق را به شهروندان نجیب اشکذر بدهیم، چه اینکه طولانی شدن این پروژه نه تنها صبر مردم را که صبر مسئولین نیز لبریز کرده است.

  چنانکه حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر نیز در یکی از خطبه های نماز جمعه این مسئله را تحت عنوان مسئولان وضعیت نا بسامان تنها درمانگاه شبانه روزی اشکذر را سامان دهند مطرح و ساماندهی این مشکل چند ساله را از مسئولین استانی مطالبه کرد.

  در کنار این مطالبه به حق امام جمعه اشکذر؛ علی مشیری نیا سردبیر پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر نیز طی یادداشتی با عنوان نگاه بغض آلود بهداری اشکذر به حکمرانی خوب استمداد مسئولین ارشد استان یزد در تکمیل این واحد درمانی را خواستار شد و البته در کنار تهیه گزارش مردمی و انعکاس خبری روند ساخت این درمانگاه؛ مسئولین دانشگاه شهید صدوقی یزد به بازیدید این پروژه آمدند و قول دادند تا نصب تجهیزات گرمایشی- سرمایشی این پروژه را به عهده بگیرند.

  همزمان با وعده مسئولین امر مبنی بر نصب و تجهیز دستگاه گرمایشی_ سرمایشی این درمانگاه؛ سید علی اکبر رضوانی مدیر این پروژه نیز خبر داد ساختمان درمانگاه بهداری اشکذر هفته سلامت تکمیل می شود حالا با توجه به شیوع کرونا ویروس به نظر می رسد؛ اولا: مردم و شهروندان بیش از هر زمان دیگر چشم انتظار هستند تا فرارسیدن هفته سلامت این پروژه تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد و دوم اینکه: همین مردم نگران هستند تا به بهانه شیوع این بیماری؛ مسئولین امر (اعم از مدیر پروژه، سرپرست مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر و نیز رئیس دانشگاه شهید صدوقی یزد) دچار خلف وعده ناخواسته نشوند.

  پس بهتر اینکه مسئولین استانی و شهرستانی به  ویژه فرماندار محترم شهرستان اشکذر که در ارتباط با محقق شدن این خواسته مردمی سهمی دارند؛ طی مدت زمان باقی مانده؛ افکار و اذهان خود را در راستای تکمیل این پروژه بهداشتی درمانی مصروف دارند و تدبیری بیاندیشند تا خدای نکرده شرمنده مردم نشوند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/U8h82

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *