جلسه ستاد نمازجمعه بخش خضرآباد با حضور امام جمعه؛ب خشدار و اعضای ستاد نمازجمعه در محل منزل امام جمعه برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، حجت‌الاسلام غالبی در این نشست به اهمیت اقامه‌ نمازجمعه اشاره کرد و گفت: موهبت بزرگ نماز جمعه را باید گرامی بداریم چرا که نمازجمعه یکی از دست آوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که هر هفته آحاد مردم با حضور در نمازجمعه از مسائل سیاسی اجتماعی روز مطلع می شوند وی یاد آور شد قبل از انقلاب اسلامی ما از داشتن چنین نعمتی محروم بودیم.
امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه به طرح نیمه تمام تعریض؛ زیرسازی و آسفالت جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کذاب که سالیان سال از آغاز آن می گذرد و هنوز به سر انجام نرسیده است اشاره کرد و تصریح کرد: هر کیلومتر از این جاده پر خطر و حادثه آفرین شاهد تصادفات منجر به فوت می باشد و این موضوع در تمام جلسات مطرح شده ولی هنوز چند کیلومتری از آن باقی مانده است و انتظار می رود مسئولان مرتبط آن را به سر انجام برسانند.
حجت الاسلام غالبی به موضوع کم آبی در بیشتر روستاهای بخش خضرآباد هم اشاره کرد و افزود: طرح آبرسانی به روستاهای این بخش که در سه دولت قبل شروع شده و هنوز نیمه تمام است تلاش بیشتر مسئولان آبفا می‌طلبد تا این طرح به سر انجام برسد.
امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه از مسئولان و مدیران شهرستانی خواست در سال آینده نیز با برپایی میزخدمت در محل اقامه نماز جمعه مشکلات و نارسایی‌های روستاهای بخش خضرآباد را حل وفصل نمایند تا مردم روستاهای این منطقه که عموما سالمند هم هستند مجبور نباشند برای رفع مشکلات خود مسافت طولانی تا مرکز شهرستان را طی کنند.
حجت‌الاسلام غالبی با اشاره به فرارسیدن سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان با دید و بازدید اقوام وبستگان مخصوصا والدین و سالمندان جامعه اشاره کرد و خواستار سرکشی بیشتر با آنان شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0zGeM