• کد خبر: 40391
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 2 خرداد 1394 - 15:22
  امام‌جمعه بخش خضرآباد:
  امام‌جمعه بخش خضرآباد اظهار داشت: سپاه پاسداران در طول دوران انقلاب خوب درخشيده و در مأموریت‌های خود موفقیت‌های خوبي داشته که همه این‌ها به برکت تبعيت از ولايت و ايمان فوق‌العاده آنان است.

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، نماز عبادی سياسي جمعه اين هفته بخش خضرآباد به مناسبت سوم شعبان ميلاد باسعادت حضرت امام حسين (ع) و روز پاسدار با حضور عبدالهي مديرکل سياسي استانداري يزد و جانباز دوران دفاع مقدس، جمعي از اعضاي حلقه صالحين پايگاه شهيد چمران رضوانشهر همراه با حضور زيادي از قشرهاي مختلف مردم در مصلاي بزرگ روستاي کذاب برگزار شد.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به ميلاد امام حسين (ع) و روز پاسدار شجره طيبه سپاه پاسداران توسط امام خميني (ره) را از دستاوردهاي بزرگ انقلاب اسلامي دانست و گفت: سپاه پاسداران در طول دوران انقلاب خوب درخشيده و در مأموریت‌های خود موفقیت‌های خوبي داشته که همه این‌ها به برکت تبعيت از ولايت و ايمان فوق‌العاده آنان است.
  حجت‌الاسلام غالبي با اشاره به دور جديد مذاکرات هسته‌ای کشورمان با گروه 5+1 بازرسي و بازديد از مراکز نظامي ايران و مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای را خطوط قرمز مذاکرات خواند و گفت: اين زیاده‌خواهی که نشان از استکباري بودن دولت آمريکا است را نخواهيم پذيرفت.

  DSC0183-(1) DSC0183-(3) DSC0183-(2)

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UcoBR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *