اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دانش آموزان از مصرف فست فودها ، چیس و پفک پرهیز کنند

شناسه خبر : 19430 | تاریخ انتشار : : 23 فروردین 1392 - 13:05 | ارسال توسط :

به گزارش نسیم صادق به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد از انجام تبلیغات برخی مواد غذائی ناسالم در رسانه های گروهی به ویژه صدا و سیما انتقاد کرد و افزود : این تبلیغات سلامت فرزندان و آینده سازان کشور را تهدید می کند . وي […]

به گزارش نسیم صادق به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد،رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد از انجام تبلیغات برخی مواد غذائی ناسالم در رسانه های گروهی به ویژه صدا و سیما انتقاد کرد و افزود : این تبلیغات سلامت فرزندان و آینده سازان کشور را تهدید می کند .
وي با تأکید بر ضرورت به حداقل رساندن مصرف سوسیس ، کالباس و دیگر غذاهای آماده به روند تهیه و تولید برخی از این مواد غذائی اشاره کرد واظهار داشت : اگر آموزش و پرورش تمهیداتی فراهم کند که دانش آموزان روند تهیه برخی از این مواد را مشاهده کنند قطعاً موجب کاهش مصرف این مواد در بین دانش آموزان خواهد شد .
دکتر میرمحمدي شعار امسال هفته سلامت را جدّی گرفتن فشارخون ذکر کرد و افزود : برای اطلاع رسانی و مشارکت بیشتر دانش آموزان در این زمینه مسابقاتی از سوی دانشگاه علوم پزشکی با همکاری آموزش و پرورش در بین دانش آموزان برگزارخواهد شد .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c1Ee3
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124