در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر پذیرای کارکنان و اعضای هیأت علمی و خانواده آنان مسافران و میهمانان نوروزی است.

به گزارش اشکذر خبر؛ به منظور امکان برخورداری کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه و خانواده های آنان از امکانات اقامتی-رفاهی واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۲، ستاد اسکان نوروزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تشکیل و هماهنگی و برنامه ریزی های لازم جهت پذیرش میهمانان نوروزی انجام شده است.

بنابر این گزارش، پذیرش و رزرو اماکن اقامتی-رفاهی واحدها برای کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه، صرفاً بر اساس ثبت نام در سامانه ساجد دانشگاه آزاد اسلامی امکان پذیر خواهد بود. هزینه اقامت به ازای هر شب اقامت در میهمان سرا، سوئیت و آپارتمان برای هر خانواده تا ۵ نفر مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال و استاد سرا، خوابگاه و سایر فضاهای آموزشی یک میلیون ریال تعیین شده است. به ازای هر نفر مازاد بر ۵ نفر مبلغ پانصد هزار ریال تا سقف حداکثر ۱۰ نفر بلامانع است. متقاضیان اقامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر می توانند از تاریخ ۲۴ اسفند سال جاری لغایت ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۲ از تسهیلات و امکانات رفاهی خوابگاه دانشجویی از قبیل تختخواب، پتو، ملحفه، تلویزیون ، یخچال ، نمازخانه ، وسایل بدن سازی ، حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنند.

گفتنی است؛ اشکذر با ۳۵۰۰۰ نفر جمعیت یکی از نزدیک ترین شهرستان های ایران در فاصله ۱۰ کیلومتری یزد است و جاذبه های تاریخی و فرهنگی و گردشگری زیادی را در خود جای داده که مهمترین آنها شامل: آسیاب آبی، حسینیه سفید، مسجد ریگ، موزه مردم شناسی، آب انبار منحصر بفرد هفت بادگیری، مسجد حاج رجب علی، کوه ریک،قلعه های تاریخی،ماسه های روان، مجموعه تاریخی باغ وزیر و باشگاه های سوارکاری است.
شماره تلفن ۰۹۱۳۹۶۹۳۰۳۷ آماده پاسخگویی به متقاضیان و مسافران غیر عضو خانواده دانشگاه آزاد اسلامی از سراسر کشور می باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vg7BW