ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برای ترم بهمن1402 آغاز شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از روز سه شنبه ۱۰ بهمن ماه آغاز و تا روز شنبه ۱۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان می توانند در تاریخ اعلام شده با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در سال ۱۳۸۱ تأسیس شده و در حال حاضر دارای رشته های تأسیسات گرایش حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، حسابداری، الکتروتکنیک گرایش برق صنعتی در مقطع کاردانی پیوسته(فوق دیپلم) است.

لازم به ذکر است دوره کاردانی پیوسته مخصوص آن دسته از داوطلبانی است که مدرک دیپلم خود را از کار و دانش، فنی حرفه ای، بعد از گذراندن سه سال متوسطه یا چهار سال دبیرستان نظام قدیم در رشته های ریاضی، تجربی، ادبیات و علوم انسانی گرفته اند و تمام دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای، دیپلم کار و دانش، دیپلم نظام جدید(۳-۳-۶) و نظام قدیم و دیپلم سه ساله نظری متوسطه می توانند در این رشته ها ثبت نام کنند و ادامه تحصیل دهند.

در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی اشکذر؛ به عنوان دانشگاهی مهارت محور و کارآفرین دارای ۲۰ رشته فعال تحصیلی در مقاطع کاردانی تا دکتری بوده و بالغ بر ۴۵۰۰ نفر از این دانشگاه دانش آموخته شده اند.

از مهم ترین مزایای تحصیل در این واحد دانشگاهی، نزدیکی این واحد به مرکز استان، تشکیل کلاس ها روزهای آخر هفته، پرداخت انواع وام دانشجویی، سرویس رفت و برگشت از یزد به دانشگاه ، آزمایشگاه ها و کارگاه های مجهز و پیشرفته، بهره مندی از اعضای هیأت علمی مجرب و استادان برجسته و یادگیری عملی و تمرین مهارت همزمان با تحصیل در رشته های فنی می باشد.

شروع کلاس های پذیرفته شدگان این دوره از روز دوشنبه ۲۳ بهمن سال جاری خواهد بود.

متقاضیان ادامه تحصیل می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با تلفن های ۰۳۵۳۲۷۲۵۹۵۱ داخلی ۲۲۰ و ۲۰۶ و تلفن همراه ۰۹۹۸۱۵۰۵۹۵۱ تماس بگیرند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KhvIW