اشکذر خبر

دانشجو باید استکبار ستیز و اهل تلاش برای پیشرفت علمی کشور باشد

شناسه خبر : 34698 | تاریخ انتشار : : ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین “محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر، در نمازجمعه این هفته با بیان چهر خصلت انسان سعادتمند از دیدگاه حضرت علی(ع) افزود: کسی که فضل، برتری و کمالات اهل بیت را بشناسد به سعادت اصلی نائل آمده است و فرد سعادتمند به واسطه ی اهل بیت به خدا تقرب می جوید و […]

به گزارش اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین “محمدرضا طالبیان” امام جمعه اشکذر، در نمازجمعه این هفته با بیان چهر خصلت انسان سعادتمند از دیدگاه حضرت علی(ع) افزود: کسی که فضل، برتری و کمالات اهل بیت را بشناسد به سعادت اصلی نائل آمده است و فرد سعادتمند به واسطه ی اهل بیت به خدا تقرب می جوید و علاقه خالصانه به اهل بیت از نشانه های انسان سعادتمند است.

 

امام جمعه اشکذر ادامه داد: خصلت دیگر فرد سعادتمند عمل کردن به هر آنچه اهل بیت دعوت کرده اند و دوری از هر آنچه که آنها از آن نهی کرده اند.

 

حجت الاسلام طالبیان با اشاره به  16 آذر روز دانشجو گفت:‌ یکی از افتخارات دانشجویان ما این است که هویت ضد استکباری دارند، که می توان کشته شدن 3 تن از دانشجویان در مقابله با آمریکا و ریشه جنبش دانشجویی با هویت ضد استکباری به عنوان نمونه را بیان کرد.

 

وی ادامه داد رهبر انقلاب در دیداری که با دانشجویان داشت عنوان کرد: فرد دانشجو باید استکبار ستیز و کمکی برای پیشرفت کشور باشد.

 

خطیب نمازجمعه اشکذر با بیان اینکه فرد دانشجو باید حضور فعال در عرصه سیاسی داشته باشد اظهار کرد: از دیگر توصیه های رهبر انقلاب به دانشجویان می توان به اهل تلاش بودن برای پیشرفت علمی کشور  و مبارزه با گرایشات انحرافی اشاره کرد.

 

حجت الاسلام طالبیان به دیدار هفته گذشته رهبر با بسیجیان اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب هنوز از جهت فتنه و فتنه گران احساس خطر می کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/i4ebE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *