اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

دانشجویان دانشگاه آزاد اشکذر، جشن فارغ التحصیلی برگزار کردند

شناسه خبر : 31168 | تاریخ انتشار : : 12 شهریور 1393 - 17:14 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، در این مراسم باشکوه ، معاون آموزشی-دانشجویی، رئیس اداره امور پژوهشی و مدیر گروه رشته زیست شناسی واحد اشکذر به ایراد سخنرانی پرداختند. معاون آموزشی-دانشجویی واحد اشکذر برگزاری جشن فارغ التحصیلی را یک امر بسیار خوب و واجب دانست و خطاب […]

لوگو دانشگاه آزاد اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، در این مراسم باشکوه ، معاون آموزشی-دانشجویی، رئیس اداره امور پژوهشی و مدیر گروه رشته زیست شناسی واحد اشکذر به ایراد سخنرانی پرداختند.

معاون آموزشی-دانشجویی واحد اشکذر برگزاری جشن فارغ التحصیلی را یک امر بسیار خوب و واجب دانست و خطاب به دانشجویان گفت : هر از گاهی به دانشگاه بیایید تا خاطرات شیرین دوران دانشجویی در ذهن تان تداعی شود و با استادان خود در ارتباط باشید.

محمد دهقانی سانیج تأکید کرد، رفقای دوران دانشجویی را به راحتی از دست ندهید و بعد از این دوران نیز ارتباطات خود را حفظ کنید.

اجرای گروه موسیقی و اهدای لوح یادبود به فارغ التحصیلان و لوح تقدیر به آقایان دکتر سیفتی و دکتر کاظمی، رئیس اداره امور پژوهشی و مدیر گروه زیست شناسی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Iz5F6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124