• کد خبر: 90517
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 9 فروردین 1399 - 20:17
  فرماندار شهرستان اشکذر تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: داروخانه شبانه روزي از الزامات شهرستان اشکذر است؛ تا مردم در مواقع ضروري دسترسي آسان به دارو داشته باشند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر در دومین جلسه مشترک شورای تامین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا در سال جدید با بیان اینکه داروخانه شبانه روزی از الزامات این شهرستان است تا مردم در مواقع ضروری دسترسی آسان به دارو داشته باشند؛ گفت: انتظار می رود تا با پیگیری های شبکه بهداشت ودرمان و دانشگاه علوم پزشکی استان و همکاری بخش خصوصی زمینه برای راه اندازی داروخانه شبانه و روزی در شهرستان محقق شود.

  هادی هادی نسب اظهار داشت: مطابق با ماده ۲۶ قانون تاسیس داروخانه ها، شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشکذر موظف است نسبت به آماده نمودن لیست کشیک برای داروخانه هایی که در شرایط فعلی در شهرستان اشکذر در حال فعالیت هستند اقدام نموده و نسبت به اطلاع رسانی برنامه کشیک به عموم شهروندان در قالب بنر اقدام لازم را صورت دهد.

  فرماندار اشکذر به تشدید محدودیت در تردد به ویژه در روز ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه در سطح شهرستان اشکذر به ویژه مناطق ییلاقی بخش خضرآباد اشاره و گفت:چنان چه تمرد، سرپیچی و اهانت به نیروهای انتظامی که وظیفه اعمال محدودیت در تردد را بر عهده دارند گزارش شود، موضوع توسط نیروی انتظامی به مراجع قضایی جهت برخورد قانونی گزارش شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wonVf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *