اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

خیرین شهرستان اشکذر با ایجاد وقف جدید به توسعه حوزه علمیه خواهران کمک کنند

شناسه خبر : 91190 | تاریخ انتشار : : 09 اردیبهشت 1399 - 16:42 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ اولین نشست هیئت امنا حوزه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان اشکذر با هادی نسب فرماندار و حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر در سال جدید در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد. فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست بر لزوم ایجاد وقف جدید در زمینه […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ اولین نشست هیئت امنا حوزه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان اشکذر با هادی نسب فرماندار و حجت الاسلام طالبیان امام جمعه اشکذر در سال جدید در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست بر لزوم ایجاد وقف جدید در زمینه حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: با سوق دادن وقف‌های جدید به سمت کمک به حوزه‌های علمیه می‌توان نیازهای این بخش را برطرف کرد و در راه تقویت این مراکز قدم برداشت.

هادی نسب در ادامه اظهار داشت: متولیان اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان باید ضمن ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در زمینه موقوفات شهرستان، واقفان خیراندیش را به سمت نیات مرتبط با نیازهای جامعه به ویژه کمک به توسعه و رفع نیازمندی‌های حوزه‌ها و مدارس علمیه شهرستان هدایت کنند.

وی خاطر نشان کرد: باید با محوریت ائمه جمعه نشستی با خیرین شهرستان برگزار شود تا خیرینی که تمایل به احیاء این سنت حسنه دارند شناسایی و نیات وقف‌های جدید را به سمت کمک به حوزه‌های علمیه سوق دهند.

در پایان این نشست در خصوص برطرف کردن مشکل واگذاری زمین حوزه علمیه خواهران فاطمیه شهرستان بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YBQ9i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec