• کد خبر: 829
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 10 خرداد 1392 - 22:30

  به گزارش اشکذر نیوز برخی منابع آگاه چند روزگذشته گفتند رییس فدراسیون پینگ پنگ صبح دیروز وسایل خود را جمع كرده و از این فدراسیون رفته است. زارع پور اشکذری  نزدیك به سه سال است كه سكان هدایت این فدراسیون را در دست دارد.


  فدراسیون تنیس روی میز کشور روز چهارشنبه با ارسال نمابری به ایرنا افزود : محمد زارع پور اشکذری امروز همانند روزهای دیگر در محل فدراسیون تنیس روی میز حاضر بود و به امور مربوطه رسیدگی كرد. او كماكان به عنوان رییس فدراسیون تنیس روی میز سركارحضور دارد و قصد كناره گیری هم ندارد.

  وی درعین حال بركناری زارع پور اشکذری را هم تكذیب كردونوشت: او حكمی مبنی بر بركناری دریافت نكرده است.

  به گفته فدراسیون زارع پوراشکذری این روزها به شدت درگیر كارهای فدراسیون است و همین امروز در مورد نشست كمیته فنی كه قرار است شنبه برگزار شود و در آن آیین نامه اصلاحی مورد بررسی قرار بگیرد، برنامه ریزی كرد و با دبیر فدراسیون كارهای لازم برای ارسال یكسری بخشنامه ها به استانها را نیز انجام داده است.

  سخنگوی فدراسیون تنیس روی میز اضافه كرد: رییس فدراسیون روز گذشته در محل وزارت ورزش حاضر بود تا گزارش عملكرد فدراسیون را تقدیم وزیر كند در حالی كه ماه ها است بر اساس این گونه خبرها كه شایعه ای بیش نیست در حال ترك فدراسیون است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Kl4ZK

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *