اشکذر خبر

خط لوله موازی آب شرب اشکذر در چه وضعیتی است؟

شناسه خبر : 91249 | تاریخ انتشار : : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱ | ارسال توسط :

اشکذر خبر_ علی مشیری نیا دی ماه سال ۱۳۹۷ بود که سید علیرضا میرحسینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اشکذر؛ طی مصاحبه ای با پایگاه اسلاع رسانی اشکذر خبر؛ از تهدید خط لوله آب شرب شهر اشکذر خبر داد. این خبر که با عنوان آب‌ شرب شهر اشکذر در معرض خطر بر روی خط […]

اشکذر خبر_ علی مشیری نیا دی ماه سال ۱۳۹۷ بود که سید علیرضا میرحسینی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اشکذر؛ طی مصاحبه ای با پایگاه اسلاع رسانی اشکذر خبر؛ از تهدید خط لوله آب شرب شهر اشکذر خبر داد.
این خبر که با عنوان آب‌ شرب شهر اشکذر در معرض خطر بر روی خط خروجی این پایگاه قرار گرفته بود؛ گویای این بود که تکمیل این پروژه نیازمند ۴۰ میلیارد ریال اعتبار می باشد.

این گزارش هم چنین اشاره به خریداری ۵۰ درصد لوله مورد نیاز این خط دارد و تاکید میکند؛ با توجه به قطر لوله، فشار آب و اهمیت آب در تمام شئون زندگی شهروندان؛ این سازمان بر آن شده است تا خط لوله موازی را در نظر گرفته و اجرائی نماید.

اکنون با تغییر مدیریت در این اداره و روی کار آمدن فاتحی و در جهت تنویر افکار عمومی منتظر پاسخ مدیر جدید این اداره هستیم تا شهروندان این شهر نیز از چگونگی و کم و کیف پیشرفت این پروژه مطلع شوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JogTT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *