• کد خبر: 19011
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 19 فروردین 1392 - 17:47
  مديركل مديريت بحران استان يزد از وارد آمدن خسارات مالي فراوان در پي بارندگيهاي روزهاي اخير در اين استان خبر داد و افزود:‌ اين بارندگيها هيچ گونه خسارت جاني در پي نداشت

  به گزارش نسیم صادق به نقل از ایسنا،غلامرضا برزگري در گفت‌وگو با این خبرگزاري ، گفت: طي بارندگي هاي جمعه شب تا روز گذشته، بيش از 60 ميلي متر بارندگي در بخش خضرآباد شهرستان صدوق داشتيم و طي اين بارندگي ها اكثر رودخانه هايي كه در 100 سال گذشته سيل نداشتند، سيل روي داد.

  وي تصريح كرد: بيشترين بارندگي ها مربوط به شهرستان صدوق و بخش خضرآباد، همچنين شهرستانهاي اردكان و ميبد بوده است به عبارت ديگر در اين مناطق سيل رخ داده است و شهرستان تفت با بخش كمي بارندگي روبرو بود.

  مديركل مديريت بحران استان يزد افزود: با وجود اينكه انتظار داريم منطقه شيركوه تفت بارندگي زيادي داشته باشد در اين مقطع از بارندگيها در اين شهرستان شاهد بارندگي كمتري نسبت به شهرستانهاي صدوق، اردكان و ميبد بوديم.

  وي اضافه كرد: استان يزد در سال جاري نسبت به سال گذشته با افزايش بارندگي مواجه بوده است.

  برزگري با اشاره به اينكه اين بارندگي ها به صورت ناگهاني و رگباري بوده است، گفت: اين بارندگيها خسارت جاني نداشته در حاليكه خسارات مالي طي اين بارندگيها فراوان بوده و خسارات زيادي به قنوات، دام، طيور و راههاي استان وارد شده كه ميزان دقيق آن هنوز مشخص نشده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1ffgn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *