اشکذر خبر


خروش نماز گزاران جمعه این هفته بخش خضرآباد علیه حملات تروریستی در شیراز

شناسه خبر : 111307 | تاریخ انتشار : : ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰ | ارسال توسط :

حادثه ترویستی شیراز، هتک حرمت به حریم و آستان اهل بیت و قتل و به شهادت رسیدن شماری از مردان و زنان و کودکان بی گناه بود.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد جامع روستای شرب العین با تسلیت شهادت جمعی از مومنان و مجروح شدن بسیاری از افراد در حادثه ترویستی شیراز افزود: این جنایت هتک حرمت به حریم و آستان اهل بیت و قتل و به شهادت رسیدن شماری از مردان و زنان و کودکان بی گناه بود.
غالبی با اشاره به فرارسیدن هشتم آبان روز شهید فهمیده و روز نوجوان و روز بسیج دانش آموزی گفت: شهید فهمیده الگوی نوجوانان آزاده و میهن دوست است، که در راه اسلام وحفظ مردم جان خود را فدا کرد، اما جاودانه شد.
نمازگزاران جمعه این هفته بخش خضرآباد پس از اقامه نماز جمعه به امامت غالبی در مسجد جامع روستای شرب العین ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی شاه چراغ شیراز علیه فتنه گران که فتنه گری آنهازمینه ساز اینگونه حملات ددمنشانه می شود شعار دادند.
نمازگزاران جمعه با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا؛ مرگ بر اسرائیل؛ مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق حادثه تروریستی شیراز وفتنه گری های اخیر در بعضی نقاط کشور را محکوم کردند.
نماز گزاران جمعه نفرت و انزجار خود را از توطئه‌های مزدوران وابسته به آمریکا و صهیونیسم به نمایش گذاشتند و از دستگاه های انتظامی و امنیتی و قوه قضائیه خواستند به مماشات با اغتشاشگران پایان دهند.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UNdLK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *