اشکذر خبر


ارتباط ضابطین قضایی و دادگستری در شهرستان اشکذر هوشمندسازی می‌شود

شناسه خبر : 99949 | تاریخ انتشار : : ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵ | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در نشست هوشمندسازی خدمات قضایی که معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان نیز حضور داشت؛ با بیان اینکه توسعه استفاده از سامانه‌های الکترونیک در قوه قضاییه نقش بسیار اثرگذاری در سرعت و سهولت خدمات قضایی دارد؛ افزود: از هیچ کمک و حمایتی در این راستا دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی نشستی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر، معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان و جمعی از مسئولان قضایی و انتظامی، پیرامون هوشمندسازی ضابطین قضایی در این شهرستان بحث و تبادل‌نظر شد.

سعیدرضا پارسائیان معاون فناوری اطلاعات و برنامه‌ریزی دادگستری کل استان در این نشست با اشاره به ضرورت هوشمندسازی فعالیت‌ها و تسریع در انجام خدمات قضایی، اظهار کرد: تحقق هوشمندسازی فعالیت‌ های قضایی؛ براساس سند تحول قوه قضاییه، کاهش مراجعات مردم، کاهش زمان و هزینه رسیدگی، افزایش سرعت و دقت در رسیدگی به پرونده‌ها و افزایش میزان رضایت‌مندی دوسویه را به دنبال خواهد داشت.

هادی‌نسب نیز در این نشست با اشاره به ضرورت دقت و سرعت انعکاس تحقیقات و گزارش‌های ضابطین قضایی به دادگستری، گفت: توسعه استفاده از سامانه‌های الکترونیک در قوه قضاییه نقش بسیار اثرگذاری در سرعت و سهولت خدمات قضایی خواهد داشت.

فرماندار اشکذر افزود: تحقق دادرسی‌های الکترونیک بویژه در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا، تسهیل دسترسی مردم به عدالت و حفظ کرامت انسانی و افزایش رضایتمندی عمومی را در پی خواهد داشت و در این راستا ازهیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xajhc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *