اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car
در دیدار با امام جمعه رستاق مطرح شد:

خدمات جمعیت هلال احمر در جامعه نهادینه شده است

شناسه خبر : 102258 | تاریخ انتشار : : 12 آبان 1400 - 23:20 | ارسال توسط :

جمعی از نخبگان اعضای کانون های ۴ گانه جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با امام جمعه رستاق دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین دلاوری امام جمعه رستاق در دیدار صمیمی با جمعی از نخبگان اعضای کانون های ۴ گانه جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر؛ ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات ارزشمند هلال احمر در این برهه از زمان؛ ساختار و رسالت هلال احمر بر پایه مدیریت جوانان انقلابی و متعهد را از شاخصه های بارز مدیریتی این نهاد مردمی دانستند.

بنابر این گزارش؛  حضور در برنامه های اجتماعی، برنامه ریزی در اجرای مفاهیم تاثیر گذار فرهنگی، تلاش در همراهی مردم در حوادث، گسترش فرهنگ ایمنی، از مهمترین توصیه های ایشان در این دیدار بود.
دلاوری در ادامه این دیدار با بیان مفهوم استکبار ستیزی ۱۳ آبان وقایع آنرا گرامی داشتند و تفکر در ماهیت آنها را اصلی ضروری در حفظ و احیای این انقلاب دانستند.

بر اساس این گزارش؛ سید کاظم بزاززاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در ابتدای مراسم، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته هلال احمر در زمینه های آموزشی، امدادی،داوطلبان و خیری و نیز موضوع خانه های هلال و اثر بخشی فعالیت‌های آنها در تجمیع نیروهای داوطلب، از ارتقای رتبه شهرستان و برخورداری از جایگاه ویژه در سطح استان خبر داد.

خاطر نشان میگردد؛ در حاشیه این دیدار توسط یکی از شاعران جوان جمعیت هلال احمر این شهرستان قطعه شعری زیبا با مفهوم پدر قرائت شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/A0Gxg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
basij
iau
farntec
kilinik
car