امام جمعه اشکذر در آخرین خطبه نماز جمعه خود ضمن خداحافظی با مردم شهرستان اشکذر در طی ۳۲ سال خدمت، برای امام جمعه جدید آرزوی توفیق کرد.
به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر ضمن طلب حلالیت از مردم شریف شهر اشکذر و شهرستان و آرزوی توفیق برای امام جمعه جدید؛ ابزار امیدواری کرد: مردم به نحو شایسته تر و باشکوه تری در نمازجمعه ها حضور پیدا کنند.
وی همچنین از حجج الاسلام  دهقان و سبحانیان در کسوت ائمه جمعه موقت اشکذر قدردانی کردو افزود: هر قدمی و هر فکری که در اعتلای نمازجمعه نیاز باشد در خدمت نمازجمعه، نمازگزاران جمعه، ستاد نمازجمعه و امام جمعه محترم مان هستم.
طالبیان برای روح مرحوم حجت الاسلام رضوی امام جمعه مغفور اشکذر و حجت الاسلام رکن الدینی  به عنوان امام جمعه موقت طلب علو درجات و رحمت الهی کرد.
امام جمعه اشکذر در ابتدای خطبه با اشاره به شهادت رییس جمهور شهید و همراهان شان، ویژگی های خادم الرضا  شهید جمهور آیت الله رییسی برشمرد، تصریح کرد: صبر بر شدائد و سختی ها، بازگو نکردن گله ها و اظهار ناراختی نکردن، پشتکار و قاطعیت داشتن، اطاعت و اصرار بر توجهات و ارشادات رهبری و نرنجیده شدن از طعن و آزار دیگران از جمله ویژگی های شخصیتی وی بود.

طالبیان با اشاره ایجاد جو مسموم رسانه های مزدوری که در خدمت استکبار و صهیونیست جهانی هستند، گفت: آیت الله رییسی از جمله کسانی بود که بیشترین هجمه برای ایشان بود و تبلیغاتی علیه او و علیه دولت او صورت می گرفت برای اینکه مردم را مایوس کند و این بزرگوار هم سلوک و رفتارش شباهت به رفتار شهید بهشتی داشت.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jN15E