شهردار اشکذر: با توجه به اینکه خانه دار شدن جوانان به اولویت اول دولت تبدیل شده، شهرداری نیز به سهم خود و همگام با سایر ادارات مرتبط در این شهرستان توان و تلاش خود را در اجرای طرح نهضت ملی مسکن اشکذر به کار گرفته است.

به گزارش اشکذر خبر؛ احمد علی دهقان منشادی شهردار اشکذر در جریان بازدید از سایت صد هکتاری نهضت ملی مسکن که با حضور روح اللهه ردائی فرماندار، روئسای راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر صورت گرفت روند اقدامات انجام شده توسط این شهرداری در یک ماهه اخیر را تشریح کرد.

دهقان منشادی در همین رابطه گفت: خوشبختانه شهرداری با تمام توان در راستای تسطیح و خاک برداری سایت نهضت ملی مسکن اشکذر وارد عمل شده و در حال حاضر کار با روند مطلوب در حال انجام است.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه خانه دار شدن جوانان به اولویت اول دولت تبدیل شده، شهرداری نیز به سهم خود و همگام با سایر ادارات مرتبط در شهرستان توان و تلاش خود را نیز به کار گرفته است.

شهردار اشکذر در پایان نیز بر تسریع در روند انعقاد قرارداد فی مابین شهرداری و اداره راه و شهرسازی جهت تامین حق و حقوق این شهرداری تاکید و حمایت و نگاه ویژه مسئولان مرتبط را خواستار شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0PpTX