• کد خبر: 41541
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 14 تیر 1394 - 13:55
  از سوی استاندار یزد؛
  رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر، از صدور حکم شهردار جدید اشکذر خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز، پس از گذشت بیش از 70 روز از استعفای سلمانی و سرپرستی فتوحی بر شهرداری اشکذر، حکم شهردار جدید اشکذر صادر شد.

  مهدی جعفری پور

  مهدی جعفری پور شهردار اشکذر

   

  علی اکبر کاظمی، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر با اشاره به روند قانونی در زمینه انتخاب شهردار اظهار داشت: شورای شهر اشکذر یکم اردیبهشت‌ماه پس از استعفای محمدعلی سلمانی، با برگزاری جلساتی متعدد «مهدی جعفری پور» را به عنوان شهردار اشکذر انتخاب کرد.

   

  وی ادامه داد: این انتخاب به استانداری یزد معرفی و پس از طی فرآیند قانونی، امروز از سوی استاندار یزد حکم شهردار جدید اشکذر صادر شد.

   

  رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز، تعهد، جایگاه مردمی و اجتماعی و بومی بودن را از اولویت های انتخاب شهردار اشکذر ذکر کرد.

   

  کاظمی همچنین ابراز امیدواری کرد: با همیاری مردم و نخبگان شهر و با حضور شهردار جدید شرایط برای کار، برای پیشرفت هر چه بیشتر شهر حاصل شود.

   

  شایان ذکر است، «مهدی جعفری پور» کارشناس ارشد مدیریت صنعتی است که قائم مقام و معاونت اداری ومالی دانشگاه آزاد واحد اشکذر، مدیر اداری ومنابع انسانی، رئیس تدارکات و پشتیبانی ودبیرکمیسیون معاملات، رئیس کارگزینی ورفاه، رئیس اداره امتحانات دانشگاه آزاد یزد و مدیرعاملی یکی از تعاونی های کارآفرین نمونه شهرستان را در کارنامه خود دارد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/afZkZ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *