اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

حماسه سیاسی با حضور گسترده مردم پای صندوق های رای در انتخابات ۲۴ خرداد محقق شد/رهبری مدبر و داشتن برنامه و نقشه راه از لوازم خلق یک حماسه در جامعه به حساب مي آيد

شناسه خبر : 28601 | تاریخ انتشار : : 02 فروردین 1393 - 14:06 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر نيوز امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به دعای لحظه تحویل سال، تغییر حال را جز با عزم و اراده جدی ندانست و افزود: لازمه تغییر حال انسان به احسن احوال در درجه اول ترک گناه و انجام واجبات است. حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه […]

به گزارش اشكذر نيوز امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به دعای لحظه تحویل سال، تغییر حال را جز با عزم و اراده جدی ندانست و افزود: لازمه تغییر حال انسان به احسن احوال در درجه اول ترک گناه و انجام واجبات است.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به نام گذاری سال گذشته به نام سال حماسه سیاسی و اقتصادی خاطر نشان کرد: حماسه سیاسی مد نظر رهبر معظم انقلاب با حضور گسترده مردم پای صندوق های رای در انتخابات ۲۴ خرداد محقق شد.

طالبیان ادامه داد: ولی متاسفانه مسئولین در خلق حماسه اقتصادی نتوانستند انچه را که باید محقق سازند.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبری در خصوص نگرانی ایشان نسبت به مسائل فرهنگی، مقوله فرهنگ را از مسائل مهم امروز کشور دانست و گفت: در همین راستا مقام معظم رهبری با نام گذاری سال جدید به نام اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، خواستار توجه هرچه بیشتر به این دو مقوله مهم در جامعه شده اند.

امام جمعه اشکذر رهبری مدبر و  داشتن برنامه و نقشه راه را از لوازم خلق یک حماسه در جامعه برشمرد و خاطر نشان کرد: خوشبختانه برای تحقق حماسه مذکور هر دو مورد موجود و عزم ملی مردم و مدیریت مسئولین در خلق این حماسه ضروری است.

وی پرهیز از اسراف و ریخت و پاش های بی مورد را از مصادیق اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: دولت مردان از برگزاری اجلاس های غیر ضروری و پر هزینه جلوگیری کنند.

وی در پایان با اشاره به عدم واکنش صحیح از سوی مسئولین دیپلماسی کشور در برابر برخی اهانت های وارد شده از سوی مسئولین آمریکایی و اروپایی در طول برگزاری مذاکرات هسته ای گفت: متاسفانه از سوی مسئولین واکنش صریحی صورت گرفت که امیدواریم این مسائل تکرار نشود.

نسيم صادق

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/tbG5g

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124