اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

حل مشکلات مجتمع ۱۳۰ واحدی مسکن مهر اشکذر

شناسه خبر : 94251 | تاریخ انتشار : : 29 شهریور 1399 - 20:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، اهالی مجتمع ۱۳۰ واحدی مسکن مهر اشکذر از نبود آسفالت، جمع آوری نشدن زباله‌ها، نبودفضای سبز مناسب و فضای بازی کودکان و تجمع سگ‌های ولگرد گلایه‌مند هستند. سرپرست شهرداری اشکذر در خصوص آسفالت مسکن مهر اشکذر گفت: اگر چه آسفالت کوچه‌های مسکن مهر در تعهدات شهرداری نبوده، ولی با توجه به […]

به گزارش اشکذر خبر، اهالی مجتمع ۱۳۰ واحدی مسکن مهر اشکذر از نبود آسفالت، جمع آوری نشدن زباله‌ها، نبودفضای سبز مناسب و فضای بازی کودکان و تجمع سگ‌های ولگرد گلایه‌مند هستند.

سرپرست شهرداری اشکذر در خصوص آسفالت مسکن مهر اشکذر گفت: اگر چه آسفالت کوچه‌های مسکن مهر در تعهدات شهرداری نبوده، ولی با توجه به درخواست‌های متعدد اهالی این موضوع در شورای اسلامی شهر اشکذر نیز مطرح شد و مقرر شد آسفالت کوچه‌های مسکن مهر ظرف مدت یک ماه آینده انجام شود.

 

احمدعلی دهقان منشادی به موضوع سگ‌های ولگرد اشاره و اظهار داشت: طبق قرارداد منعقده شده فی مابین شهرداری وکمپ نگهداری سگ‌های ولگرد از ابتدای سال تعداد ۳۵۰ قلاده سگ‌های ولگرد در شهر زنده گیری شده و از پیمانکار خواسته شده تا جهت جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل و مزاحمت برای مردم زنده گیری سگ‌ها را تشدید کند.

 

دهقان منشادی در خصوص ایجاد فضای سبز در این مجتمع عنوان داشت: با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از خانه‌های مجتمع مسکن مهر اشکذر به دلیل عدم جانمایی مناسب دچار شکستگی شده، ایجاد هر گونه فضای سبز در این منطقه باعث می‌شود به منازل مسکونی خسارات بیشتری وارد شود، لذا در نظر داریم محوطه‌ها موجود را ست وسایل ورزشی کودکان نصب کنیم

وی در خصوص مشکل زباله هم گفت: با آسفالت مجموعه مشکل عدم جمع آوری زباله‌ها هم مرتفع می‌شود.

خبرگزاری صداوسیما یزد
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vQ1Ej
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124