اشکذر خبر

تذکر دکتر جوکار به وزیر راه و شهرسازی:

حق زائران امام رضا (ع) این رفتار نبود

شناسه خبر : 107896 | تاریخ انتشار : : ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۷:۴۵ | ارسال توسط :

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در تذکری به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حق زائران امام رضا (ع) این رفتار نبود؛ گفت: حادثه قطار مشهد – یزد ناشی از سهل‌انگاری و ضعف مدیریت بوده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی با تسلیت جانباختن جمعی از هموطنانمان در حادثه واژگونی قطار مشهد – یزد، گفت: از درگاه خداوند متعال طلب غفران الهی برای جانباختگان این حادثه و طلب صبر و اجر برای خانواده این عزیزان و مصدومان دارم.

جوکار با اشاره به اینکه حادثه واژگونی قطار مشهد به یزد واقعا دلخراش بود، اظهار داشت: حق زائران امام رضا (ع) نبود که اینگونه با آنها رفتار شود.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر مدیریت کارآمد داشتیم شاهد این اتفاق نبودیم و یقیناً سهل‌انگاری، ضعف مدیریت و ترک عمل کاملاً در این زمینه مشهود است، لذا انتظار داریم وزیر محترم راه و شهرسازی پیگیری کند که کمیسیون بررسی سوانح ریلی که متأسفانه در درون ساختار راه آهن است و تعارض منافع دارد، به طور مستقل و بدون گرایش و ملاحظات سازمانی موضوع را پیگیری و نتیجه را به مردم عزیز و قوه قضائیه اعلام کند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: یقیناً برخورد جدی دستگاه قضایی نسبت به مقصرین حادثه علاوه بر کاهش آلام خانواده‌های داغدیده، درس عبرتی برای مدیران نالایق باشد که نسبت به مسئولیت خویش پاسخگو نیستند و نظارت کامل بر کار خود ندارند.

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: امیدوارم در این راستا اقدامات جدی از سوی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون عمران صورت گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6vorC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *