اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
مدیرکل آموزش‌و پرورش استان یزد :

حضور ۶۵درصدی کلاس اول و دومی‌ها در مدارس سراسر استان/ شهرستان اشکذر دارای بیشترین آمار حضور دانش آموزان دوره ابتدایی است

شناسه خبر : 96350 | تاریخ انتشار : : 06 بهمن 1399 - 17:30 | ارسال توسط :

مدیرکل آموزش‌و پرورش استان یزد گفت: ۶۵درصد دانش آموزان پایه‌های اول و دومی استان با رعایت کلیه دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌ و به‌صورت کاملاً اختیاری در کلاس‌های درس مدارس حضور پیدا دارند.

به گزارش اشکذر خبر ؛محسن موحدی فرد اظهار کرد: علاوه بر این بیش از ۴۰ درصد هنرجویان هنرستان‌های کاردانش و فنی و حرفه‌ای که کار عملی دارند در هنرستان‌های استان حضور پیدا کردند.

مدیرکل آموزش‌و پرورش؛ اولویت اصلی آموزش‌و پرورش راحفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان عنوان کرد و گفت: تمامی اقدامات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری‌  توسط مدیران مدارس استان اجراء و کلاس‌ها با حداکثر ۱۰ دانش‌آموز در هرروز  تشکیل می‌شوند.
مدیرکل آموزش‌و پرورش یزد، بابیان این‌که فضاهای آموزشی و اداری مدارس در نوبت های مختلف کاملاً ضدعفونی می‌شوند، خاطرنشان کرد: آن دسته از دانش‌آموزانی که به هر دلیل حاضر به شرکت در کلاس‌های حضوری نیستند، می‌توانند با هماهنگی با آموزشگاه و معلم خود مطالب آموزشی را از طریق رسانه ملی و شبکه شاد دنبال کنند.
وی با بیان این‌که در دوره ابتدایی بیشترین آمار حضور مربوط به شهرستان اشکذر است، یادآور شد: هنرآموزان شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و فنی و حرفه‌ای هنرستان‌های شهر یزد نیز بیشترین حضور را در دروس عملی و شایستگی‌های فنی داشتند.

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zvdfc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec