• کد خبر: 20037
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 08:56
  حدود ۲۶۰ نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان یزد به منظور شرکت در همایش ۱۰۰ هزار نفری جریان انحرافی! در آزادی شرکت می کنند.

  به گزارش نسیم صادق به نقل از یزد رسا، شنیده ها حاکی است حدود ۲۶۰ نفر از کارکنان اداره کل میراث فرهنگی استان یزد به منظور شرکت در همایش ۱۰۰ هزار نفری جریان انحرافی! در آزادی شرکت می کنند.

  این گروه ۲۴۷ نفره ی میراث فرهنگی قرار است با ۵ اتوبوس که به مبلغ ۶/۵میلیون تومان اجاره شده است در این همایش شرکت کنند.

  یک اتوبوس از این ۵ اتوبوس متعلق به شهرستان های اردکان و خاتم است که طبق آخرین آمار حدود ۳۰ نفر از اردکان و حدود ۲۰ نفر متعلق به خاتم هستند.

  بر اساس این گزارش، اداره کل میراث فرهنگی استان یزد به منظور تأمین نیرو جهت شرکت هر چه پررنگ تر در این همایش، از کارمندان خواسته است تا هر فرد حداکثر تا ۱۰نفر از اعضای خانواده خود را بدون هیچ هزینه ای در این همایش شرکت دهد.

  تعدادی از کارمندان اداره کل میراث فرهنگی استان پس از اطلاع از ماهیت این همایش که جز میتینگ تبلیغاتی دولت نیست و با توجه به موضع گیری های اخیر مراجع، چهره های سیاسی مطرح کشور و مسئولین استانی، انصراف داده اند اما با توجه به آخرین آمار ۲۴۷ نفر قصد شرکت در این جشن تبلیغاتی جریان انحرافی دارند.

  لازم به ذکر است این گروه در این سفر سه روزه قرار است به زیارت حضرت معصومه (س) و حرم مطهر امام (ره) نیز بروند.
  این در حالی است که محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و صدوق، دخیل عباس زارع زاده نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز و حتی امام جمعه اردکان، ابرکوه و مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان در استان یزد، اکثر نمایندگان مجلس و مسئولین کشوری و … نسبت به این جشن صد هزار نفری دولت در ورزشگاه آزادی با توجه به مشکلات اقتصادی مردم آن را از لحاظ شرعی، قانونی و عرفی درست ندانسته و از شهروندان یزدی خواسته اند تا در این میتینگ جریان انحرافی! شرکت نکنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/crG3W

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *