• کد خبر: 92806
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 2 مرداد 1399 - 12:32
  رئیس اداره کتایخانه های شهرستان اشکذر خبر داد:
  رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر: مهلت شرکت در جشنواره کتابخوان رضوی تا پایان تیرماه 99 بوده است؛ که به دلیل استقبال چشمگیر کتاب دوستان استان یزد این مدت تا 15 مرداد تمدید شده است.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر از مشارکت ۱۳۷۶ نفری اشکذری ها در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا سی و یکم تیر ماه  خبر داد.

  حفیظی در این خصوص گفت: دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از اواخر سال گذشته آغاز بخ کار کرد و ادامه کار این جشنواره به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت کاملاً مجازی برگزار می‌شود.

  وی افزود: در این دوره ۱۲ عنوان کتاب ویژه سه گروه سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی شده و علاقه‌مندان با دریافت فایل کتاب‌ها از سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس www.samakpl.ir می‌توانند در بخش‌های مختلف جشنواره همچون پویش فردی و گروهی، مسابقات چهارگزینه‌‌ای مجازی، داستانک‌نویسی، مسابقه روزنامه‌دیواری و مسابقه نقاشی شرکت کنند.

  وی در خصوص مهلت شرکت در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نیز گفت: مهلت شرکت در جشنواره تا پایان تیرماه ۹۹ بوده  که به دلیل استقبال چشمگیر مردم استان و کشور، این مدت تا ۱۵ مرداد تمدید شده است.

  گفتنی است، دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی همچون دوره‌های ششم، هفتم، هشتم و نهم آن توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mpPgm

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *